Vídeň 1902 - svěcení praporu - arcivév. Marie Reiner, opis / pět trpaslíků nese prapor, v pozadí Vídeň, nápis, Sign.Marschall, patin. bronz 37mm, 28.352g R!
Vídeň 1902 - svěcení praporu - arcivév. Marie Reiner, opis / pět trpaslíků nese prapor, v pozadí Vídeň, nápis, Sign.Marschall, Punc., patin. Ag 37mm, 25.390g
Vídeň 1908 - císařské jubilejní střelby - dav zdraví císaře, opis/ Vindobona předává věnec a pohár, nápis, Sign.Schaefer, Punc., patinov. Ag800, 38mm, 26.911g
Vídeň 1925 - střelby Vídeňského uměleckého spolku - putti na oslu, terč, opis / vročení a 7-řádkový nápis ve věnci, Sign.HO, Nepunc., patin. Ag 26mm, 5.885g R!
Wiesbaden 1965 - střel.závody Německo/Československo - znak spolku, dvě vlajky, opis a věnec, Nesign., zlacený a smalt. jednostranný bronz 70 mm, pův. etue
Účelové známky a nouzovky českých zemí
Louny - Cukrovar - 1 Zlatý b.l., měď 25 mm, krásná patina
Louny - Cukrovar - 5 Krejcarů b.l., mosaz 25 mm, skvrny, patina
Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Rattenberg in Brixlegg b.l. - veteránský okrskový spolek - tyrolská orlice / 7-řádkový nápis ve věnci, Nesign., mosaz 31 mm s původ. kulovitým ouškem, téměř
Schwaz 1877 - založení spolku a svěcení praporu - zbraně, zbroj a prapory ve věnci / 7-řádkový nápis ve věnci, Nesign., cín 29 mm s pův.ouškem a stužkou
Tuřany 1897 - 25 let trvání spolku 26.9., Nesign., zlacená mosaz 31 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.50, nep.nedor., nep.rysky, skvrnka, téměř