Rakousko - Uhersko, vlastenecké (patriotické) odznaky
Záslužný odznak c.k. železnic z roku 1914, zlacený smaltovaný bronz 23 mm s poškoz. zavíracím špendlíkem
Praha 1915 - Svatý Václave oroduj za naše armády..., Sign.Karnet-Kyselý, hliník 28x34 mm s jehlicí, patina
Pamětní medaile druhého národního odboje, VM.20
Medaile Za službu vlasti ČSSR, VM.44-II, malá stužka
Medaile Za pracovní obětavost ČSR, VM.48-I
Medaile Za pracovní obětavost ČSR, VM.48-I, Nesign., patrně zkušební odražek bez ouška a závěsu
Mateřství - čestný odznak - 2.stupeň, VM.50-2, Nesign., postříbřený bronz podložený stužkou
Pamětní medaile na 20 let osvobození - 1965, VM.53, malá stužka
Za obětavou práci pro socialismus, VM.62, stužka s miniaturou, původní etue, průkaz "Josef Pavlík, 1.4.1987", podpis Kapek (tajemník MěV KSČ v Praze)
Itálie - pamětní medaile Čsl. dobrovoleckého sboru, VM.113, bez stuhy
Medaile pro vítěze plukovních závodů, VM.119, Sign.Pichl, bronz. osmiúhelník se závěsem, bez stuhy
Karel IV.- stř.odznak za budování brannosti, VM.162b, DOK.B.19b, jehlicová postříbřená miniatura
Svaz národní revoluce - členský odznak - se zavíracím špendlíkem, číslo 12249, VM.211b
SOPV (Svaz osvoboz. polit. vězňů) - kříž 1939 -1945, VM.212b, stužka
Svaz protifašist.bojovníků - zlatá medaile, VM.217a
Svaz protifašist.bojovníků - stř. medaile, VM.217b
Medaile za zásluhy o ČSLA (do roku 1990) - I.stupeň, postříbřený bronz
Medaile za zásluhy o ČSLA (do roku 1990) - II.stupeň, lesklý bronz