Turecko, Abdul Mejid, 1839 - 1861
1/2 Memduhia, AH.1255, 1.rok vlády (= 1839), KM.658, 0.777g, nep.stopa po oušku, nep.rysky, pěkná pat. R!
USA
10 Dolar 1904 O - hlava Liberty, KM.102 (Au900), 16.695g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
10 Dolar 1910 D - hlava mladého indiána, KM.130 (Au900), 16.712g, dr.hr., dr.rysky, dr.škr.
5 Dolar 1899 - hlava Liberty, KM.101 (Au900), 8.362g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř
5 Dolar 1900 - hlava Liberty, KM.101 (Au900), 8.357g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
5 Dolar 1906 S - hlava Liberty, KM.101 (Au900), 8.337g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
5 Dolar 1986 W - 100 let sochy Svobody, KM.215 (Au900), 8.342g, kapsle
2.5 Dolar 1915 - hlava indiána, KM.128 (Au900), 4.173g, nep.hr., dr.rysky, pěkná patina
Venezuela, republika, 1821 -
1000 Bolivares 1975 - sedící papoušek, Y.48.1 (Au900, pouze 5.047 ks), 33.729g, nep.hr., nep.rysky, tém. R!
20 Bolivares 1905, Y.32 (Au900, 100.000 ks), 6.436g, dr.hr., vl.škr., nep.rysky, pěkná patina
Československo, období 1918 - 1939
Autoklub RČS 1923 - VII.závod Zbraslav-Jíloviště - znak ČSR, emblém autoklubu s opisem / nápis ve věnci, Sign.KK, Punc., pat. Au585, 50mm, 36.338g, etue RRR!
Československo, období 1945 - 1992
Harcuba -100 let úmrtí Jana Ev. Purkyně 1969 - hlava zprava, symbol lékařství, písmo / koruna, katedrála, písmo, Sign., Punc., Au900, 34mm, 29.192g, kapsle R!
Česká republika, 1993 -
Dostál, Truhlíková - mincovní město Jablonec 1995 - významné budovy, znak, písmo/ replika Rv. dvoukoruny, Au999, 20mm, 7.783g, kapsle, etue
Kozák - mincovní město Jáchymov 1997 - motiv svatého Jáchyma z tolaru 1525, opis/ replika reversu oběhové desetikoruny, Au999, 24mm, (15.55g), kapsle, etue
Kozák - mincovní město Jáchymov 1997 - motiv svatého Jáchyma z tolaru 1525, opis/ replika reversu oběhové desetikoruny, Au999, 24mm, 15.602g, kapsle, etue
Oppl - mincovní město Kroměříž b.l. (1998) - pohled na město, znak, písmo / replika reversu oběhové dvacetikoruny, Au 999, 26mm, 15.589g, kapsle, etue
Oppl - mincovní město Kroměříž b.l. (1998) - pohled na město, znak, písmo / replika reversu oběhové dvacetikoruny, Au 999, 26mm, (15.55g), kapsle, etue
Kozák - mincovní město Praha 1999 - motiv dukátu Václava IV., opis / replika reversu 50-koruny, Sign., bimetal Au/Ag 999, 30mm, 12.308g, kapsle, etue
Prádler, Kartáková - mincovní město Olomouc 2000 - moravská orlice, opis / replika reversu desetihaléře, Au999, 16mm, 4.957g, kapsle, etue, karta
Prádler, Kartáková - mincovní město Olomouc 2000 - moravská orlice, opis / replika reversu desetihaléře, Au999, 16mm, (5.00g), kapsle, etue, karta