Církevní medaile - Mistr Jan Hus
Šmakal - portrétní medaile b.l.(1900) - poprsí zleva, opis / zářící kalich, vročení, Sign., cín 33 mm s původním ouškem, hrany, vl.škr., patina
Šmakal - odhalení pomníku v Lomnici n.P. 22.7.1900 - poprsí zleva, opis / pomník, opis, Nesign., cín 34 mm s původním raženým ouškem, PZ.73, hr., rysky, patina
Medaile vydané Českou numismatickou společností
Beutler - Rudolf Pilát na 70 let narození 1945 - poprsí zleva, opis / ruce držící lupu a medaili, opis a nápis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, BK.3
Beutler - Rudolf Pilát na 70 let narození 1945 - poprsí zleva, opis / ruce držící lupu a medaili, opis a nápis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, BK.3, skvrnky
0/1
Plach a Knobloch - 50 let NSČS 1969 - poprsí Eduarda Fialy zleva, 3-řádkový nápis / ratolest se stuhou, nápis a opis, Sign., pat.bronz 45 mm, BK.10, nep.rys.
Plach a Knobloch - 50 let NSČS 1969 - poprsí Eduarda Fialy zleva, 3-řádkový nápis / ratolest se stuhou, nápis a opis, Sign., patinovaný bronz 45 mm, BK.10
Knobloch - 50.výročí úmrtí Eduarda Fialy 1974 - hlava čelně, opis a nápis/ překrývající se kotouče, pregéř, písmo, Sign., patinovaný bronz 70mm, BK.11
Harcuba - Julius Sém - úmrtní medaile 1977 - hlava zleva, nápis / dívčí hlava zprava, dvojitý opis, Sign., patinovaný bronz 40 mm, BK.12
Havelka - 650 let narození Petra Parléře 1980 - portrét zleva, opis / český lev, měřidlo, úhelník, znak, dva opisy, Sign., postř.bronz 40 mm, BK.17
Prádler - akademik Josef Dobiáš (1888 - 1972) 1980 - hlava zprava, nápis a opis / římský medailon, hořící antická lampa, nápis, Sign., pat.bronz 55 mm, BK.18
Kozák - Gustav Skalský (1891 - 1956) 1981 - hlava zleva, nápis / denár Soběslava Slavníkovce, pět kruhů a nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, BK.20, téměř
Uchytilová - památce zavražděných lidických dětí 1982 - hlavičky dětí ve věnci z ostnatého drátu, opis / jména ve 24 řádcích, Sign., patin.bronz 78 mm, BK.21
Kozák - 150 let narození Josefa Smolíka 1982 - poprsí zpředu, 2-řádkový nápis / pražský groš, pět kruhů, nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, BK.22
Vitanovský - 100 let Národního divadla 1983 - budova ND překryta obrysy tří hlav, vavřín.ratolest, opis / opona, nápis, Sign., postř.bronz 40mm, BK.23
Kolářský - František Cach - na 80. narozeniny 1985 - hlava mírně zleva, tabulka s denáry, nápis / denáry, opis a nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, BK.26
Bratislava - pobočka ČNS
Majerský - Prof.V.Ondrouch - úmrtní medaile 1963 - poprsí zleva, opis / Bratislavský hrad, mince, opis a 3-řádk.nápis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, BK.4/1
Brno - pobočka ČNS
Šafařík - Numismatický sjezd v Brně 1961 - moravská orlice, opis / veletržní budovy, znak a nápis, Nesign., hliník 31 mm, BK.4 (pouze 150 ks), téměř
Brno medaile - pobočka ČNS
Lumír Šindelář - vlastní medaile (1985) - autoportrét se štětcem, opis / múza s otevřenou knihou, mince, ukázky vlastní tvorby, pat.bronz 60 mm, BK.6/11, rys.
Habartov - pobočka ČNS
Havelka - 40 let vyvraždění četnické stanice 1978 - český lev s bajonetem nad budovou stanice, opis / znaky měst, nápis, Sign., bronz 70mm, BK.1, hr.,skvr.
Hradec Králové - pobočka ČNS
Knobloch - 25 let pobočky - Hrabě Špork 1981 - poprsí mírně zprava, erb, opis / zámek Kuks, sochy, písmo, Sign., postříbřený bronz 42 mm, BK.5, patina