Hájek Robert, 1880 - 1960
F.V.Brož - 20.výročí založení Drobné plastiky 1957 - poprsí zprava, opis / pětiřádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, vl.škr. R!
Harcuba Jiří, 1928 -
ČSPDP - Petr Brandl (1668 - 1735) 1985 - stylizovaný portrét mírně zprava, nápis / letící múza nad průčelím kostela, opis, Sign., patinovaný bronz 38 mm
Havelka Luděk, 1941 -
Sochař Karel Lidický - výtvarné Hlinecko 1979 - poprsí zleva, opis / znak města, emblém symposia, nápis, Sign., patinovaný bronz 70 mm
Havelka Adolf, 1930 -
Uznání zásluh o českou polygrafii - 500 let b.l. - faksimile textu s iniciálou, opis / vavřínová ratol. a nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Horejc Jaroslav, 1886 - 1983
ČOS - na paměť XI. všesokolského sletu v Praze 1948 - poprsí ženy zleva, opis / sokol s rozepjatými křídly, opis, Sign., Punc., Ag500, 28mm, 13.867g, hr., rysky
Hvozdenský Josef, 1932 -
Fráňa Šrámek - 100.výročí narození 1977 - hlava mírně zleva, nápisy, vročení a opis / stylizované postavy, rozevřená kniha, nápis, Sign., patinovaný bronz 30 mm
Charvát Luboš
Josef II. - poprsí mírně zprava, stojící císař, písmo / píšící císař, faksimile česky psaného cirkuláře, b.l. (1912), Nesign., patin.mosaz 50mm, certifikát
Signatura "I.K." - blíže neurčeno
Fráňa Šrámek - 100.výročí narození b.l. (1977) - poprsí zleva, opis / stylizovaný květ růže na větvi, nápis, Sign., patin. bronz 60 mm, vlas.škr., skvrnka
Knobloch Milan, 1921 -
PNP - muzeum Aloise Jiráska a Mikoláše Alše b.l. - dvojportrét zleva, opis / letohrádek Hvězda, 4-řádk. nápis a emblém PNP, Sign., patinovaný bronz 65 mm
Památník národního písemnictví - K.H.Borovský 1971 - poprsí mírně zleva, vročení, opis / lev držící knihu, opis a nápis, Sign., patinovaný bronz 70 mm
Bedřich Smetana - 150 let narození 1824/1974 - hlava částečně zprava, vročení, opis / symbol. znázornění hudby, nápis, Sign., patinovaný bronz 35 mm
Vítězslav Nezval - 75.výročí narození 1975 - hlava mírně zprava, opis / stylizovaná kytice, nápis, Sign., patinovaný bronz 75 mm
Vítězslav Nezval - 75.výročí narození 1975 - hlava mírně zprava, opis / stylizovaná kytice, nápis, Sign., patinovaný bronz 35 mm
František Palacký - 100.výročí úmrtí 1976 - hlava mírně zleva, vročení, nápis / slunce, prapor, husí brk a 3-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 75 mm
Kolářský Zdeněk, 1931 -
ČVUT - fakulta jaderná a fysikálně inženýrská 1979 - znak ČVUT, budovy, opis / symboly jaderné fysiky, opis, Sign., patinovaný postř. bronz 80 mm, k.156
Kovanič Václav Adolf, 1911 - 1999
František Skopalík - 150.výročí narození 1972 - poprsí zleva, opis / srdce, ze kterého vyrůstají tři růže, opis, Sign., patinovaný bronz 35 mm, téměř
Kozák Ladislav, 1934 - 2008
Zdeněk Nejedlý - 100.výročí narození 1978 - poprsí zleva, vročení a opis / kytice s nápisem na stuze, opis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, nep.škr.
Kříž Václav, 1830 - 1887
Zeměděl.rada pro Království české - Za zásluhy b.l. - český lev, dvojitý česko-německý opis / česko-německý nápis ve věnci, Sign., bronz 42 mm, skvrna, patina
Lidický Karel, 1900 - 1976
Alois Jirásek - 125.výročí narození 1976 - poprsí zprava, opis / faksimile podpisu, data narození a úmrtí, Sign., patinovaný bronz 60 mm