Peter Andrej, 1912 - 2003
Ostrava - důl Jan Šverma b.l. - poprsí Jana Švermy, nápis a opis / havířská kladívka, opis, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Banská Štiavnica - 350 let výbušnin v hornictví 1977 - pohled do důlní šachty, opisy / podzemní výbuch, nápis, Sign., patinovaný bronz 70 mm
Žilina - 25 let Vysoké školy dopravní 1953/1978 - hlava zleva, emblémy fakult, kniha / emblémy a nápis, Sign., patinovaný postříbřený bronz 78 mm, téměř
Muzeum Kremnica - Andrej Peter k sedmdesátinám 1982 - autoportrét s rydlem, nápis / múza sedící na návrzích československých mincí, Sign., postříbř.bronz 50 mm
Prádler Jiří, 1929 - 1993
Památník národ. písemnictví - Jaroslav Vrchlický 1972 - hlava mírně zprava, vročení, opis / lev s listinou, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Památník národ. písemnictví - Jaroslav Vrchlický 1972 - hlava mírně zprava, vročení, opis / lev s listinou, opis, Sign., patinovaný bronz 35 mm
Kralupy nad Vltavou - 50 let Dvořákova gymnázia 1973 - poprsí A.Dvořáka zleva, opis / notový list, kniha, hvězda, vročení a opis, Sign., pat.postř.bronz 40 mm
PSVB - 25 let dobrovolné práce ve prospěch lidu 1977, Sign., patinovaný jednostranný bronz 60 mm
Výzkumný ústav pro sdělovací techniku A.S.Popova 1982 - poprsí zleva, opis / emblém, vročení a opis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, původní etue, téměř
Seidan Václav, 1817 - 1870
Pražský Schillerův spolek - 100 let narození 1859 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis a dvě vavřínové snítky, Sign., bronz 26 mm, Don.4891, vl.škr., skvr.
Skromný Rudolf, nar.1934
Šedesát let Československých aerolinií 1923 / 1983 - historické letadlo, vročení, opis / moderní letadla, nápis, Sign., patinovaný bronz 49 mm, původní etue
Stejskal Miroslav, 1910 - 1972
ČVUT - Prof.Dr. Viktor Felber b.l. - poprsí zprava, opis / symboly tech. oborů a 3-řádkový nápis, Sign., zlac.bronz 80 mm, dr.hr., skvrnky (setřené zlacení?)
ČVUT - Prof.Dr. Viktor Felber b.l. - poprsí zprava, opis / symboly technických oborů a 3-řádkový nápis, Sign., patinovaný postříbřený bronz 80 mm, téměř
Šejnost Josef, 1878 - 1941
Praha - odznak na milenium svatého Václava, 929-1929, stojící svatý Václav, nápis, Sign., masivní bronz 25x30 mm s jehlicí
Šindelář Lumír, 1925 -
ČSAV - Za zásluhy o rozvoj chemických věd (1967) - struktura organické látky, opis / stylizovaná DNK, graf, opis, Sign., patinov. bronz 67 mm, LŠ.39, téměř
Tříska Jan, 1904 - 1976
Prostějov - 75 let narození J.Wolkera 1975 - poprsí mírně zleva, ratolest, vročení a nápis / karafiáty, opis, Sign., patinovaný bronz 80 mm, dr.hr., dr.rysky
Uchytilová-Kučová Marie, 1924 - 1989
Dvacáté výročí osvobození b.l. (1945 - 1965) - dívka v montérkách s vavřínovou ratolestí, stavby, opis, Sign., jednostranný patinovaný bronz 70 mm
Banská Štiavnica
SPŠ - 250 let odborného hornického školství 1735/1985 - budova SPŠ, kladívka, vročení, opis / emblém, opis, Nesign., patinovaný bronz 70 mm
Bystřice pod Hostýnem
B.Jahoda - 600 let založení města 1368/1968 - znak města, opis / dvě postavy, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Kolín
Frigera Kolín - 30 let trvání podniku 1941/1971, Nesign., jednostranný postř.bronz 60 mm, původní etue