Chmelové známky
J.L./I04, CL.neuvádí, hliník 22 mm, zbytek zlacení, koroze, rysky, patina
Drahotní medaile
Sign.MM/EM - ceny v Německu 1.prosince 1923 - nešťastná rodina mezi trnitými větvemi, opis / loď, 6-řádk. nápis a opis, patinovaný bronz 32 mm, lakov.
Jezdecké medaile, plakety a odznaky
Praha 1932 - jezdecké závody / hospodářská výstava, Sign.Hollmann, bronz.plech 45x36 mm s jehlicí, skvr.
Motoristické medaile a plakety
Autoklub RČS - malý členský odznak, Nesign., černo-bíle smaltovaný bronz 24x23 mm se třemi upínacími drátky
Nouzovky Westfálska
10 000 Marek 1923 - von Stein, měď 44 mm, dr.hr., vlas.rysky, patina
Odznaky
Brusel 1935 - XII.mezinárodní farmaceutický kongres, Sign.Deureese, postříbřený bronz 30x42 mm se zavír. špendlíkem, černě dopsáno "Oldrich Tomicek ...."
Pivní známky
Anonym - 1/2 L.(litr), měď 24 mm, skvrna, patina
Porcelánové nouzovky
Kitzingen - 75 Fenik 1921, hnědý, 27mm, Fra.91.1
Reklamní známky
Prostějov 1932 - reklamní jeton firmy Rolný, Nesign., hliník 35 mm, skvrnky
Smaltované odznaky
Národní sjednocení (politická strana založená 1934) - členský odznak, Nesign., smalt.bronz 22 mm s jehlicí
Sokolské medaile a odznaky - všesokolské slety
Praha 1891 - II.všesokolský slet, No.II.3a, ŠFP.21d, Nesign., cín 39 mm s pův. ouškem (slet se konal 28.- 29.VI. při Jubilejní výstavě, proto ŠFP.), hr., skv.
Sportovní medaile, plakety a odznaky
Otrokovice 1978 - 70 let TJ Jiskra - hlava Miroslava Tyrše, opis / běžecké dráhy a nápis, Nesign., patin. bronz 60 mm
Praha, Sokol Smíchov, 1936 - běh na 2 anglické míle - II.místo, Nesign., postř.bronz 37x42 mm, původ.etue
Účelové známky a nouzovky českých zemí
Praha - Zemská jednota společenstev hostinských - záloha K 1.50 na 1 láhev - hliník 25mm, rysky, patina
Sfinx - Váš vítězný tah knihy b.l., Nesign., postř. bronz 26 mm, patina
Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Vršovice 1885 - 10 let trvání spolku veteránů 16.8. - Monogram, český opis / píka s praporem, český opis, cín 30 mm, pův.ouško odstraněno, hrany, patina
Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381f, VM.2/8-1913-F, zinkový kříž, medailon s hladkým kruhem, Sign."S", skvrnky, bez stuhy
Signum Laudis - zlac.bronz - uherský typ, Marko.148d, podobný jako VM.29-II-B, bez koruny, závěsu a stuhy
Velká stříbrná medaile za statečnost, podobná jako VM1.5-X-F, podobná jako Marko.230e, Nesign., zinek, bez závěsu a stuhy, skvrny, patina
Válečná pamětní medaile 2.DEC.1873, Marko.364a, VM1.28a, bez stuhy 2ks
3-2