Svaz národní revoluce - členský odznak - klopový, číslo 9559, VM.211a
Svaz národní revoluce - členský odznak - se zavíracím špendlíkem, číslo 12249, VM.211b
SOPV (Svaz osvoboz. polit. vězňů) - kříž 1939 -1945, VM.212b, stužka
Svaz protifašist.bojovníků - zlatá medaile, VM.217a
Svaz protifašistických bojovníků - Čestná medaile, pozlacený a postř.bronz 30 mm s stužkou a ráhnem, průzaz s udělením "Miroslavu Kňourkovi 30.9.1986"
Medaile za zásluhy o ČSLA (do roku 1990) - I.stupeň, postříbřený bronz
Medaile za zásluhy o ČSLA (do roku 1990) - II.stupeň, lesklý bronz
Pamětní medaile na 40. výročí Února - středočeský krajský výbor KSČ Praha 1988, Nesign. (Kolářský), původní etue, průkazka "Emilii Horáčkové 23.2.1988"
Československo - závěsné miniatury čsl. vyznamenání
Československá revoluční medaile, jako VM.6, 18.3mm se závěsným oválným prstencem, bez stuhy
Československo - malé stužky s miniaturou
Řád Bílého lva za vítězství - stříbrná medaile, jako VM.15e
Československo - odznaky vojenských akademií
Absolvent vysoké vojenské školy - b.l. (typ 1992), Krubl.tab.8 (text str.36), Sign. Silka Jablonec n.N., nepůvodní etue
Československo - legionářské medaile a odznaky
Cerhovice 1936 - odhalení desky legionáři Hatinovi, Nesign., mosazný plech 27x40 mm s jehlicí
Libochovice 1932 - odhalení pamětní desky starodruž. franc. legionáři Jar. Zemanovi 5.VI., Nesign., mosazný plech 23x32 mm s jehlicí
Československo - odznaky branných organizací
SB (Svaz brannosti) - členský odznak, Sign.Kremnica, mosaz 17x17 mm se zavíracím špendlíkem, K-S.neuvádí
Svaz národní revoluce 1918 - 1945 - 1948, Sign.Březa/ Šebek-Jablonec, hliník 14x24 mm, jehlice chybí, pat.
Československo - vojenské pamětní medaile a odznaky
Odznak Svobodě, Sign.Brůha, bronz 12x16 mm s jehlicí
Československo - hasičské dekorace
Svaz dobrovolného hasičstva - medaile na 10 let ČSR, 1918 - 1928, Nesign., zlac.bronz 30 mm, poškoz.ouško
Svaz požární ochrany - medaile Za věrnost - za 30 let služby, stříbř. jednostranný bronz 33 mm, závěsné ramínko s třemi proužky, Petera-Kliment.II-22
Svaz požární ochrany - medaile Za zásluhy, typ 1978, zlacený bronz, stužka s miniaturou
Československo - regionální medaile a odznaky
Ostrava - 40.výročí osvobození 30.duben 1945/1985, Nesign., bronz 35 mm se závěsem a stuhou