Československo - odznaky Vzorný voják
Vzorný pohraničník - typ 1962 (redukov.), Bartko.25, Krubl.tab.25/13
Československo - vojenské střelecké odznaky
Střelec z pušky - II.třída - nesignovaný - lehký typ, Bartko.2, Krubl.tab.16/2 (text.str.41), patina
Československo - odznaky vojenských specialistů
Miniatura tankistického odznaku - bez věnce, Nesign., patinovaný bronz 24x16 mm s jehlicí, podobný jako střed odznaků Krubl.tab.20/1-4
Československo - čepicové a rozlišovací odznaky
Čepicový odznak - typ 1930 - důstojník, Ves.C30.Aa, původní jehlice
Československo - legionářské medaile a odznaky
Hranice 1938 - sjezd Moravskoslezské župy ČOL 5-6.6., Sign.Kremnica, masivní bronz 22x30 mm s jehlicí
Libochovice 1932 - odhalení pamětní desky starodruž. franc. legionáři Jar. Zemanovi 5.VI., Nesign., mosazný plech 23x32 mm s jehlicí
Mělník 1936 - župní sjezd Čsl. obce legionářské, Sign. Mincovna Kremnica, bronz 30 mm s jehlicí
Mělník 1937 - oslavy 20.výročí bitvy u Zborova 20.6., Nesign., bronzový plech 27x39 mm s jehlicí
Terezín 1938 - Čsl. domobrana z Itálie - udělení čestné polnice sbor. prov. skladu 3, 26.VI., Nesign., mosazný plech 20x37 mm s jehlicí
Československo - odznaky branných organizací
SB (Svaz brannosti) - kruhový odznak, Nesign., mosaz 25 mm s dvěma upínacími patkami 2ks
SB (Svaz brannosti) - členský odznak, Sign.Kremnica, mosaz 17x17 mm se zavíracím špendlíkem, K-S.neuvádí
Svaz národní revoluce 1918 - 1945 - 1948, Sign.Březa/ Šebek-Jablonec, hliník 14x24 mm, jehlice chybí, pat.
Československo - vojenské pamětní medaile a odznaky
Nymburk 1936 - Okresní manifestační branný sraz 12.-13.IX., Nesign., zlac.bronz 30x37 mm s jehlicí
Československo - hasičské dekorace
Svaz požární ochrany - medaile Za zásluhy, typ 1978, zlacený bronz, stužka s miniaturou
Československo - resortní medaile a odznaky
Nejlepší pracovník (hornictví) - Rychlorazič, Nesign., smalt.bronz 41x54 mm se zavír. špendlíkem, hrany, škr., poškozený smalt
2
Československo - různé
BSP (Brigáda socialistické práce) - III.třída, dvě varianty - světlý a tmavý kov 2ks
ROH - TSO Bratislava - odznak Za zásluhy, Nesign., smaltovaný, zlacený a postříbřený bronz 43 mm se zavíracím špendlíkem
Stuha pro Řád Práce - náprsní 39x166 mm
Česká republika - vyznamenání, medaile a odznaky AČR
Medaile Za službu míru - Základna mírových sil OSN Český Krumlov, F-Š.10, malá stužka, původní etue
MNO - pam. medaile na 60.výročí ukončení II.světové války 2005, F-Š.17, malá stužka s miniaturou, etue