Česká republika - vyznamenání, medaile a odznaky AČR
Medaile za misi Enduring Freedom v Afghanistánu, jako F-Š.45, ale pouze polotovar med. bez závěsu a stuhy
Česká republika - čepicové a rozlišovací odznaky
Čepicový odznak - typ 1993 - praporčík, Ves.neuvádí
Česká republika - různé
Policie České republiky - čepicový odznak - různé varianty (2x smaltovaný) 4ks
Německo - Hamburg
Městská policie - čepicový odznak, Nesign., postříbřený bronz 47 mm se čtyřmi upínacími patkami
Německo - Prusko
Pamětní medaile na 100 let narození Viléma I. 1897, BB.136, Nimmergut.1965/1, hr., rysky, bez stuhy
2/2/-
Německo - Výmarská republika
Malá stužka s meči k Pamětnímu kříži 1914 - 1918
Německo - III.říše
Malá stužka - Válečný záslužný kříž s meči
Karel IV., 1346 - 1378
Pražský groš, Ve.3b, Pinta.III.a/1, 3.496g, nedor., nep.exc., dvojráz, patina
-2/2
Václav IV., 1378 - 1419
Peníz se lvem a čtyřrázem, K.Hora, Rad.2, nepravidel. tvar střížku, exc., nedor., patina
2-
Husitské ražby a mezivládí, 1419 - 1452
Peníz se lvem a čtyřrázem, Kutná Hora, podobný jako Rad.2, exc., nedor., patina 3ks
3-2
Mezivládí, 1439 - 1452
Peníz bez čtyřrázu, po r.1450, K.Hora, Rad.13, podob. jako Cn.60, 0.452g, nedor., nep.napr.okraj, patina
1-
Jiří z Poděbrad, 1458 - 1471
Peníz kruhový bez čtyřrázu, Rad.22, Cn.69 - varianta - měsíčky hřívy lva spojeny do "SSS", 0.383g, nedor.
2
Peníz kruhový bez čtyřrázu, Rad.21, exc., nedor., tmavá patina 3ks
2-1-
Vladislav II., 1471 - 1516
Bílý peníz dvoustranný, exc., nedor., patina 3ks
Bílý peníz jednostranný, nedor., exc., patina
Bílý peníz jednostranný, nedor., exc., patina 5ks
-2-1-
Malý peníz, Cn7.2, Sm.46, mírně naprasklý okraj, nedor., skvrna, patina
Malý peníz, Cn7.4, Sm.44, 0.328g, nedor., nep.exc., patina 2ks
Malý peníz, Cn7.6, Sm.45, nedor., mírně exc., tmavá patina 2ks
Ludvík I., 1516 - 1526
Malý peníz, Cn7.5, Sm.59, 0.342g, nedor., patina