Československo - regionální medaile a odznaky
Praha - městský výbor ČSPB - 40 let povstání - 3.st., Nesign., patinovaná měď 32 mm s kovovým závěsem
Československo - různé
BSP (Brigáda socialistické práce) - III.třída, dvě varianty - světlý a tmavý kov 2ks
Čsl.finanční stráž (1945 - 1948) - čepicový odznak, Nesign., pozlacené železo 33x33 mm, postříbřené železo 33x33 mm, oba se čtyřmi upínacími patkami 2ks
1,1
KSČ - pamětní odznak "Srp a kladivo", Nesign., zlacený bronz 25x28 mm se zavíracím špendlíkem
Ministerstvo národní obrany - Zborovský závod branné zdatnosti mládeže, Sign.Smolka-Babka, patinovaný postříbřený bronz 25 mm s jehlicí
Ministerstvo národní obrany - Zborovský závod branné zdatnosti mládeže, Sign.Smolka-Babka, patinov. bronz 25 mm s jehlicí
ROH - nevyplněná průkazka k pamětní medaili 50.výročí založení rudých odborů 1922/1972
SSM - medaile Za socialistickou výchovu - III.stupeň, Nesign.(Kolářský), Krubl.tab.29 (str.58), patinovaný bronz 30 mm s kovovým závěsem
SČSP - dvě varianty členského odznaku a odznak ke 40.výročí VŘSR (1957) 3ks
Maďarsko
Miniatura pam.medaile na I.světovou válku pro bojov., jako VM.54-I, postř.bronz 15 mm se závěsem, stužka
Miniatura pam.medaile na I.světovou válku pro bojov., jako VM.54-I, postříbřený bronz 15 mm se závěsem, hrana, vl.škr., rysky, patina, bez stuhy
1/2/-
Německo - císařství
Malá stužka pro Železný kříž, 40x17 mm
Syrie
Letecký odznak - Letecký mechanik (?), smaltovaný zlacený bronz 52x18 mm se sponou
Velká Británie
RAF - látkový návlek na nárameníky
1-
Jiří z Poděbrad, 1458 - 1471
Peníz kruhový bez čtyřrázu, Rad.22, Cn.69, nedor., mírně exc., patina
Peníz kruhový bez čtyřrázu, nedor., exc., patina 3ks
2-1-
Vladislav II., 1471 - 1516
Pražský groš, blíže neurčený, exc., nedoražený, patina 2ks
-2-2
Bílý peníz dvoustranný, Cn6.Aa, Peukert.1, Sm.2, 0.408g, nedor., pěkná patina
Bílý peníz dvoustranný, Cn6.Ca, Peukert.18, 0.380g, nedor., mírně olámaný okraj, patina
Bílý peníz dvoustranný, exc., nedor., patina 2ks