Protektorát Čechy a Morava
Národní souručenství - členský odznak - klopový, Sign.Pichl, smaltovaný bronz 14x15 mm, VDN.str.25
Národní souručenství - členský odznak - jehlicový, Nesign., smaltovaný bronz 13x16 mm, VDN.str.25
Členský odznak Národního souručenství pro mládež, Nesign., zlacený a smaltovaný bronz 11 mm s jehlicí, podobná jako VDN.str.25, zkrácená jehlice
Čína - republika
Medaile Čínsko - sovětského přátelství, smaltovaný bronz 39x42 mm s původní stuhou
Francie, republika, 1871 -
Řád Akademických palem - důstojník akademie, VFR.II.c, BB.616, poškozený smalt
Pam. medaile Národní obrany 1982 - 1.stupeň, VFR.55c
Německo - císařství, Výmarská republika
Konvolut vojenských písemností 1889, 1903, 1916, 1920, 1920 (na internetu vyobrazeno) 5ks
zach.
Německo - DDR
Medaile bratří Humboltů za zásl. ve školství - zlatý stupeň, Nimmergut.1331, malá stužka, původní etue
Rusko - SSSR, 1923 - 1991
Medaile za vítězství nad Německem, Herf.3.39, Planeta.190, pěkná patina, původní stuha
1/1/2
Slovenská republika, 1993 -
Slovenské národní povstání 1944 - 1994, Nesign., bronz 30 mm se závěsem a stuhou, stužka, původ. etue, průkaz "Václav Jeřábek, 29.8.1994"
Velká Británie
RAF - čepicový odznak příslušníka vojenského letectva (cca 1940 - 1950), Nesign., zlacený bronz 40x43 mm se sponou
Karel IV., 1346 - 1378
Pražský groš, Ve.8, Pinta.V.c/7, 2.635g, nedor., nep.exc., vl.škr., patina
3/3
Pražský groš, blíže neurčený, 2.996g, exc., nedor., patina
-3/3-
Václav IV., 1378 - 1419
Pražský groš, blíže neurčený, 2.899g, exc., nedor., pěkná tmavá patina
Pražský groš, blíže neurčený, nedoražený, patina 3ks
-3-2-
Husitské ražby, 1419 - 1437
Peníz se lvem a čtyřrázem, Kutná Hora, Cn.46, podobný jako Rad.2, 0.460g, nedor., patina R!
2
Ladislav Pohrobek, 1453 - 1457
Peníz bez čtyřrázu, Rad.17, podobný jako Cn.64, 0.268g, perforovaný ražbou, nedor., pěkná patina
Jiří z Poděbrad, 1458 - 1471
Peníz kruhový bez čtyřrázu, Rad.21, Cn.66, 0.387g, nep.exc., nep.nedor., pěkná patina
Peníz kruhový bez čtyřrázu, Rad.22, Cn.69, 0.462g, exc., nedor., patina
1-
Peníz kruhový bez čtyřrázu, Rad.21, Rad.22, exc., nedor., patina 3ks
-2-2