Estonsko, I.republika
1 Koruna 1934, KM.16
Evropská unie
Ecu 1971 - 1.evropský tolar, R.Schuman, poprsí zleva, opis / zdobený znak s Řádem zlatého rouna, dvojitý opis sign.H.Kött, Punc.900, Ag 40 mm, 25.64 g
Ecu 1973 - 4.evropský tolar, W.Churchill, Punc.925, Ag 40 mm, 26,05 g
Irsko - 10 Euro 1997, Ag 20 g_kapsle
Nizozemí, 25 Ecu 1992 - král Wilhelm I., Ag 925/1000, 25 g _kapsle
Řecko - 1 Ecu b.l. - Homér., Punc.999, Ag 19,5 g_kapsle
Francie, Ludvík XIV., 1643 - 1715
1/2 Ecu 1701 A, Paříž, KM 325.1, Gad.189_dr.st.přeražby
Francie, Napoleon III., 1852 - 1871
5 Frank 1868 A, Y.32.1, KM.799.1_n.hr.
Francie, V.republika, 1959 -
100 Frank 1989 (Ag) - ZOH Albertville - krasobruslení, Y.138 _orig.kapsle
10 Frank 1965, Y.111
10 Frank 1967, Y.111
Itálie, Viktor Emanuel III., 1900 - 1946
2 Lira 1916 R, Y.51, KM.55_orig.balení italského prodejce
Itálie, republika, 1946 -
1000 Lira 1970 - jubileum Říma, KM.101
Maďarsko - regentství
5 Pengö 1930 - adm.Horthy, KM.512.1
Nizozemí, Wilhelmina, 1890 - 1948
5 Cent 1936 - hranáč, KM.153 RU Frant.Jos.I. - 2 Hal.1918 b.zn.
Nizozemí, Beatrix, 1980 -
2 1/2 Ecu 1994 - F.D.Roosevelt, KM.X81
Polsko, republika, 1918 -
5 Zlotých 1933, Par.116c
2 Zloté 1934 W, Par.110c
50 000 Zlotých 1988 - Pilsudski, Y.180, Par.372