Oldenburg, Nicolaus Frid.Peter (1853-1900)
1 Schwaren 1858, 1859, 1860, 1862, 1864 vše B KM 190 5 k s
-0-1
Pfalz - Veldenz, Georg Johann (1544-1592)
1/2 Batzen 1589 EK - s tit. Rudolfa II. Sa -, tento roč. neu vádí_kraj.stř.
2/2+
Pfalz - Veldenz, Georg Gustav (1592-1634)
1/2 Batzen 1595 - s tit. Rudolfa II. Sa obr. 3117 (tento t očník neuvádí ! )
Prusko, Friedrich Wilhelm I.(1713-1740)
6 Groscher 1722 CG KM 166
3/2
Prusko, Friedrich II.(1740-1786)
Tolar říšský 1786 A "REPLIKA 2008" Ag 21,50 g b ublina
VI Groscher 1775 E, Königsberg KM A297
-2/3
3 Gröscher 1782 A KM 337
+2/1-
Prusko, Friedrich Wilhelm II.(1786-1797)
Tolar 1794 A - var.: zavřená 4 Cr.90
-2/2
Prusko, Friedrich Wilhelm III.(1797-1840)
Frederick d´or 1806 A "sběratelská ražba 2001" jako KM 371 zlacené Ag? (nepuncováno) 28 mm 14,90 g
RL
Tolar 1818 A KM 396,1
1/6 tolaru 1815 B KM 385
-2/2-
1/6 Tolaru 1817 D KM 385,3_škr.
1/6 tolaru 1826 D KM 411,2_dírka
4 Groschen 1804 KM 370
4 Pfennige 1823 D KM 412
+2/2+
Prusko, Friedrich Wilhelm IV.(1840-1861)
2 1/2 Silber groschen 1843 A Cr.147
2 1/2 Silber groschen 1848 A_tém.
2 1/2 Silber groschen 1850 A KM 444
2 1/2 Silber groschen 1851 A
2 1/2 Silber groschen 1854 A_tém.
1/2