Francie, Ludvík XVI.(1774-1793)
5 Sols - Token 1792, Monneron Freres Paříž KM Tn 31
2 Sols - Token 1791, Monneron Freres Negoocians - bronzKM Tn 23
Francie, Napoleon (1799-1804-1814)
1/2 Franc 1808 BB, Strasbourg KM 680,3
Francie, Charles X. (1824-1830)
1/2 Franc 1828 D, Lyon KM 723.4
+2/1
Francie, Louis Philippe (1830-1848)
5 Francs 1839 A, Paříž KM 749,1
2/2+
Francie, Druhá republika (1848-1852)
1 Centime 1849 A KM 755
Francie, Napoleon III.(1852-1870)
5 Francs 1868 BB, Strasbourg KM 799,2
Francie, Třetí republika (1871-1940)
5 Francs 1873 A KM 820,1_dr. rys., zc. n. hr.
Francie, Pátá republika (1959-)
Mincovní sada 1972-1974 (5, 10, 20 Centimes, 1/2, 1, 5 Francs) 6 ks společně adjustováno
RL
Konvolut 104 ks mincí Ag +obecný kov z let 1850-1955 (m.j. 5 Fr.1869, 1873....) v sedmi alb. listech_převážně dobrá zachovalost
1-3
Irsko
1/2 Crown 1951; +1 Shilling 1962,1966,1968; +6 Pence 1942,1947,1953; +5 Pence 1970; +3 Pence 1943,1964; +2 Pence 1971; +1 Penny 1963,1968,1971; +1/2 Pennx 1953 15 ks
0-1
Itálie-Benátky,
4 Soldo b.l. (16. stol.), Benátský lev / Sedící postava s mečemAg 25,30 mm 3,168 g
+2/2
Itálie-Benátky, Marino Grimani (1595-1605)
5 Soldi = 1/32 Scudo (5/20) b.l. (1595-1596), značka CVMB 290; CNI VII 157-158; Paol. 9; Pap. 61-73
+2/1-
Itálie-Benátky, Carlo Ruzzini (1732-1735)
1/2 Ducato 1732, Lev svatého Marka vlevo / Dóže klečící před nimbatem Ag 26,35 mm 3,644 g Pagani 12, Gamberini 1418, KM - "RR"
-2/2-
Itálie - Benátky, Candia (Kréta),
Soldino = 4 Tornesi b.l., A: Lev svatého Marka / R: Dvouřádkovýnápis Paolucci 879
Itálie-Neapol a Sicílie, Joachim Murat (1808-1815)
5 Lire 1813 Cr. 111; KM 259 "sběratelská ražba " značeno na hr. FERT bílý kov
5 Lire 1813 Cr. 111 "sběratelská ražba " Ag ? (22,467 g)
Itálie-Piedmont, Republika
5 Francs rok 10 (1801) Cr. 4; Dav. 197 "R" 24,786 g
Itálie, Vittorio Emanuele II.(1861-1878)
10 Centesimi 1867 H, 1893 BI, 1894 BI; +5 Centesimi 1861 M 4 ks
1-2-
Itálie, Umberto I. (1878-1900)
5 Lire 1891 "REPLIKA" bílý kov 26,45 g