U.S.A.
1 Dollar 1996 P - OH paraolympioniků Atlanta, závodník na invalid ním vozíku KM 268 kapsle
1 Dollar 1996 P - OH Atlanta, skok vysoký KM 272a kapsle
1 Dollar 1997 = 1 ounce Ag
RL
1 Dollar 2008 = 1 ounce Ag KM 273
20 Dollars 1933 "Replika" vydala fy Göde 2003 pozlac. Cu 40 mm 32 mm kapsle
Mincovní sada 1972 D, (1,5,10,25,50 Cents) 5 ks +žeton or ig. balení
Mincovní sada 1976 D - 200. výročí (1,5,10,25,50 Cents, 1 Dol.) orig.bal. 6 ks
Mincovní balení, (1 Cent 2001 D, 5 Cents 2003 D, Dime 2004 D, Qua ter 2006 P, 1/2 Dollar 1997 D, Dollar 2000 D) 6 ks zalisován o v plastu - edice Das Geld der WELT
Východní karibské teritorium
10 Dollars 1981 - královská svatba, plachetnice "Golden Hind" KM 9a Ag 925 28,28 g bublina
10 Dollars 1981 - královská svatba, plachetnice "Golden Hind" KM 9a Ag zlacené 925 28,28 g
Konvolut
9 kusů mincí - námět "Lodě" (U.S.A., Afrika, Evropa)
RL-0
Německo - Prusko
Wilhelm II., - Střelecká medaile b.l., hlava císaře vpravo / v du bovém věnci 3-řádk. nápis DEM / BESTEN / SCHÜTZEN sign.: E.Weigand Fec. Ag 38 mm_hr., dr. rys.
+1/1+
Wilhelm - Střelecká medaile b.l., hlava císaře vpravo / v dubovém věnci 3-řádk. nápis DEM / BESTEN / SCHÜTZEN sign.: E.Weigand Fec. Ag 35 mm pův. ouško +závěs_hr.
2/3
Německo
Sasko - "DEM BESTEN SHÜTZEN" 3-řádk. nápis v dubovém věnci / Friedrich August von G.G. König von Sachsen, hlava zprava Ag 42 mm 28,402 g pův. ouško +závěs_rysky
Speyer - 450 let střeleckého spolku 1529-1979, historická část mě sta / erb sign.: VS Ag 1000 24,50 g kapsle
Smaltovaný odznak: I. Österreichisches Bundesschiessen 1931 Salzb urg, panoráma města s hradem a ve štítu orlice 35 mm zapín. spona
Innsbruck - 10. rakouská spolková střelba 1979, pohled na město / 100. výročí rakouských ostrostřelců, orlice Ag 925 26,10 g 40 mm
Náboženské medaile
Sv.Jan Nepomucký / Jubileum svatořečení 1829, 6-ti řádk. český ná pis postř. bronz 43 mm orig. ouško_otřelé stříbření
Vatikán - Jan XXIII. a Pavel VI., dvojportrét papežů zleva, opis / Výstava New York - Vatikán 1964-1965, Michelangelova Pieta, opi s bílý kov 50 mm
Johannes Paulus II., hlava zleva / Upomínka na návštěvu Českoslov enska 1990, Hradčany bronz 60 mm etue Burian 208