Salzburg-arcib., Jan Jakub Khuen-Belasi, 1560 - 1586
2 Fenik - letopočet nečitelný, exc., nedor., patina 2ks
3-2
Salzburg-arcib., Max Gandolph, 1668 - 1687
3 Krejcar 1681, Zot.2031, Pr.1687, KM.228, 1.506g, pěkná patina
Salzburg-arcibiskupství
Sv.Rupertus - na 1300 let arcibiskupství 1882 - sedící světec čelně, opis / 7-řádkový nápis, Nesign., postříbřený bronz 30 mm s původním raženým ouškem
Uhry, Zikmund Lucemburský, 1386 - 1437
Denár b.l. (1390-1427), zn."m", Husz.576, 0.567g, exc., nedor., skvrny, patina
Obol (Parvus) b.l., Husz.580, 0.312g, nepravidelný tvar střížku, nedor., patina
-2/1-
Ferdinand I., 1526 - 1564
Denár 1543 KB, Hal.110, Husz.935, 0.631g, nep.exc., nep.nedor., pěkná patina
Denár 1558 KB, Hal.110, Husz.935, 0.530g, pěkná patina, téměř
Matyáš II., 1608 - 1619
Denár 1615 KB, Hal.398, Husz.1141, 0.560g, nep.exc., nep.nedor., patina
Ferdinand II., 1619 - 1637
Denár 1636 KB, Hal.157, Husz.1205, 0.539g, velká vada razidla, nedor., patina
Leopold I., 1657 - 1705
Poltura 1701 bz, Košice, Nech.1698, Husz.1482, 0.828g, 2x mírně napr.okraj, nedor., patina R!
Duarius (1/2 Krejcar) 1699 KB, Nech.1246, Husz.1499, 0.579g, nep.nedor., pěkná patina
Malkontenti, 1704 - 1708
Poltura 1705 KB, Hal.417, Husz.1549, 2.374g, dr.vada razidla, dr.hr., dr.škr., pěkná patina
Poltura 1707 KB, Hal.417, Husz.1549 - Ježíšek na levé ruce, 2.229g, nep.zvlněná, nep.nedor., pěkná patina
Marie Terezie, 1740 - 1780
Cu Soldo 1777 S, Smolník pro Milán, N.208, 8.009g, dr.vady mater., dr.škr., hrany, mírně kor., patina R!
František I. Lotrinský, 1745 - 1765
20 Krejcar 1765 BK/SK-PD - posmrtný (1776), N.47, Husz.1798, 6.435g, nep.hr., dr.rysky, patina
Josef II., (1765 -) 1780 - 1790
20 Krejcar 1770 B/EvM-D, Kremnica, P.9, Husz.1839, 6.470g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
20 Krejcar 1788 B, Kremnica, P.31, Husz.1880, 6.571g, mírně just., nep.hr., nep.rysky, tmavá patina
Leopold II., 1790 - 1792
20 Krejcar 1791 B, Kremnica, P.16, Husz.1913, 6.478g, nep.just., hr., rysky, patina R!
20 Krejcar 1792 B, Kremnica, P.16, Husz.1913, 6.063g, mírně just., dr.hr., škr., rysky, pěkná patina R!
František II., 1792 - 1835
Cu 6 Krejcar 1800 S, Smolník, 13.984g, dr.vady materiálu, dr.hr., dr.rysky, patina