Leopold II., 1790 - 1792
AE menší jeton na holdování belgických stavů 1791 - poprsí zprava, opis / pětiřádkový nápis ve věnci, Nesign., 21mm, 3.517g, Nov.K.7c, M.0, H.3264, patina
Av. Ferdinand a Marie Beatrix de Este
Viedeman - AR medaile na svatbu v Miláně 15.10.1771 - dvojportrét zprava, opis / Merkur a bůh řeky Pád se znaky, písmo, Sign., Ag 42mm, 25.852g, M.2034, ouško
-2/2-
František II., 1792 - 1835
AE menší jeton na holdov. ve Flandrech 1794 - poprsí zprava, opis / pětiřádkový nápis ve věnci, Nesign., 22mm, 3.739g, Nov.M.6c, LG.XIV.1218, pěkná patina
Guillemard - AR medailka císař.očkovací komise 1803 - matka s dítětem, květiny ve váze, opis / Aeskulapova hůl, věnce květin, písmo, 26mm, 5.791g, PG.135, dr.hr
František II. a Alžběta Würtemberská
Wirth - AR medaile na zásnuby ve Vídni 8.1.1788 - dvojportrét zprava, opis / 5-řádkový nápis, Sign., 42mm, 26.089g, M.2177, H.3321, m.o., dr.hr., dr.rysky
Marie Terezie, manželka Františka II.
Menší jeton na korunovaci v Budíně 10.6.1792- koruna, žezlo a vavřínová snítka, opis / sedmiřádkový nápis, Ag 20mm, 2.197g, Nov.S.3b, M.2264, H.3330, poškrábaný
Marie Ludovica, manželka Františka II.
Manfredini - úmrtí císařovny v Miláně 1816 - portrét zleva, opis a nápis / letící Niké čelně, opis, Sign., měď 42mm, 36.004g, M.2445(Ag), H.3439(Ag), pat., tém.
František II. a Marie Louise Beatrix
Guillemard a Stuckhart - AE medaile na zásnuby 1808 - dvojportrét, opis / dubový věnec se stuhou a písmo, Sign., 49mm, 33.186g, M.2356, Don.3064, dr.hr., rysky
Arcivévoda Johann - říšský kancléř, 1848 - 1849
Ferdinand V., 1835 - 1848
Menší jeton na korunovaci v Bratislavě - září 1830 - dvojportrét Františka II. a Ferdinanda, opis / koruna a nápis, Ag 20mm, 3.286g, M.2517, Nov.A.6b, rys.,pat.
Chlumec (Culm) 1835 - na paměť padlých ruských vojáků v bitvě s Napoleonem 1813 - pomník, písmo / nápis, Nesign., Ag 44mm, 35.049g, M.2515, H.3616, rysky
Boehm - AE medaile na holdování v Sedmihradsku 1837 - korunov.poprsí zprava, opis / korunovaný znak, opisy, 47mm, 61.192g, Nov.E.1c, P.4/3, M.2568, rysky, patina
Broggi - AE medaile na korunovaci v Miláně 11.9.1838 - korun. poprsí zprava, opis / 9-řádk. nápis, Sign., 44mm, Nov.G.4b, P.6/8, nep.hr., pat., podl.lístky R!
AR menší jeton na korunovaci v Miláně - září 1838 - hlava zprava, opis / koruna a 5-řádkový nápis, 18mm, 3.294g, Nov.G.9b, P.6/19, M.2586, H.3641, patina
Marie Anna, manželka Ferdinanda V.
Boehm - AE medaile na korunovaci v Praze 1836 - kor. portrét zprava, opis/ korunovační klenoty na podušce, znak, opis, 47mm, 66.808g, ČS.1497, P.III/6, hr.,rys.
Ferdinand V. a manželka Marie Anna
Loos a Held - AR medaile na korunovaci v Praze 1836 - dvojportrét zleva, opis/ korunovační klenoty na stole a písmo, Ag 39mm, 19.291g, ČS.1498, nep.hr., nep.rys.
Arcivévoda Rainer a arcivévodkyně Marie Karolina
Pavlik - AR medailka na zlatou svatbu 21.2.1902 - dvojportrét zleva, opis/ nápis, věnec z obilí a růží, zářící hvězda, Sign., Punc., 25mm, 6.194g, patina
Schaefer - bronz. plaketa na zlatou svatbu 1902/1905 - dva portréty proti sobě, zářící korunka, nápisy, Sign., 66x49 mm, 76.514g, nep.hr., pěkná patina, tém.
Arcivévoda Rainer, 1827 - 1913
Schaefer - 50 let gymnasia v Leopoldstadu 1864/1914 - hlava zprava, opis/ učitel, žák a sova, opis a nápis, Sign., pat.bronz 60 mm, 102.735g, Haus.2700, patina
Rabausch - nástup. medaile 2.12.1848 - poprsí zpředu, opis / Boží oko, korunovační insignie na oltáři, opis, Sign.R, cín 41mm, Nov.3c, hr., rysky, pův.etue
2/1