Hodonín
Hodonín - nositel Řádu práce, Městský znak a 4-řádk. nápis / domi nanty města, bez textu sign.: Král postř. bronz 60 mm
Kremnica
Groš Karola Roberta / Muzeum Kremnica postř. bronz lesklý 27 m m (4x) 4 ks
RL
Mladá Boleslav
100. výročí Škoda auto 1895-1995, historický automobil Laurin & K lement / automobil Škoda 1995 postř. bronz 50 mm etue
Olomouc
75 let Fakultní nemocnice v Olomouci / Za obětavou práci, bronz 60 mm
Z T S - Závody těžkého strojírenství národní podnik Olomouc, symb olika / Dvouřádkový nápis a symbolika sign.: Král bronz 6 0 mm
90 let městské hromadné dopravy 1899-1989, stará tramvaj / Dopravní podnik města Olomouce, orlice mosaz 51 mm
Plzeň
Žeton k příležitosti opravy věže chrámu sv. Bartoloměje 1935, Poh led na chrám, opis: Z KOVU SEJMUTÉHO S VĚŽE PŘI OPRAVĚ CHRÁMU Sv. BARTOLOMĚJE v PLZNI / 1935 Cu 32 mm
Příbram
Historie příbramského hornictví / RD důl Štěpánský zaraženo r. 18 27, 882, 1 m vyd. ČNS pob. Příbram Cu 50 mm
Historie příbramského hornictví / UD důl č.1 š.č.9 Jerusalem 1951 , hloubka 557,2 m sign.: Kožuch vydala ČNS v Příbrami Cu 50 mm
Ústí nad Labem
"Universitas Purkyniana", hlava zprava a opis / SCIENTIA EST POTE NTIA, symbolika sign.: AP bronz 40 mm
Bódi Ladislav (1944-)
Kremnica, vpravo ženská hlava, vlevo dominanty města a histor. mi nce / Městská brána, vlevo Slunce a Měsíc, vpravo městský znak, dole text 1328 KREMNICA 10-ti hranný zlacený bronz 28 mm kapsle +orig. etue
Knobloch Milan (1921-)
600. výročí úmrtí Karla IV., trůnící císař čelně / gotická klenba . dva štítky se znaky Čech a Moravy, uprostřed iniciála "K" vydala ČNS a Národní museum Praha patin. Ag 750/1000 BK 1/14a
Kužel Miroslav (1907-1985)
X.všesokolský slet 1938, sedící sokol / 20.výročí republiky, mapa republiky a lipová ratolest Ag 987/1000 35 mm 14,022 g
Novotný
Dipl. Ing. Karol Dillnberger, priekopník Slovenskej televizíe , hlava čelně / symbolika, satelitní anténa a televizní věž, opis raž. MK zlacený kov 27 mm kapsle 2 ks
Otáhal Karel (1901-1972)
"České Slovo", Jupiter na quadrize postř. bronz 64x47 mm původní etue
Pelikán Julius (1887-1969)
Opletalovo gymnasium / Na paměť obnovení české správy města Litovle 1900-1950 bronz 60 mm Taul 543
Španiel Otakar (1881-1955)
T.G.Masaryk, IN MEMORIAM 1937 Ag 987 30 mm
Dukát 1937 sv. Václav - zlacená kopie 3 g
Čína
200 dnů do zahájení XXIX. OH v Beijing 2008, Historická část měst a / symbolika silně zlacený kov 50 mm
XXIX. OH v Beijing 2008, Pět symbolů OH a nápisy / Osm malých med ailonů se symboly sportů a logo OH postř. kov 100 mm váha 1 kg multikolor_mír. otřelá