Victorius Moreau, hlava zprava / 9-ti řádkový nápis, datace 1819 sign.: GALNOIS - Durand Edidit patin. kov 41 mm
Paříž - Upomínka na výstup na vrchol Eiffelovy věže 1889, pětiřád kový nápis / Pohled na věž a dominanty města, 8-mi řádkový nápis sign.: CUIVRE zlac. bronz 42 mm_otřelé zlacení
Itálie
Napoleone sovrano dellˇ Elba, poprsí v uniformě a datace: MCMLXIX / korunovaná orlice a opis 1814-1815 UBICUMQUE FELIX sign.: B. GALOPPI zlac. Ag 750/1000 3,119 g 18 mm
Kanada
200. výročí operace "SAIL ´76" (1776-1976), Tři historické plach etnice / Plachetnice "BLUE NOSE II - CANADA" Ag 925 31,50 g
John a Sebastian Cabot 1497, stojící postavy s praporem a plachet nice na moři / 10-ti řádkový anglicko-francouzský nápis Ag 925 40,62 g 44 mm na hraně číslo 0120
Německo
Lipsko - Památník bitvy 1813 - 1913 / zápas orlů, symbolika vydal Svaz německých patriotů postř. bronz 30 mm _zabarvená hrana
Generalfeldm. v. Beneckendorff v. Hindenburg, Poprsí v uniformě č elně, opis / osvobození Východního Pruska 1914, alegorie sign.: Lauer Ag 33 mm 18,17 g
GOETHE, hlava zprava a opis / K 100. výročí úmrtí, 6-ti řádk. tex t z Fausta, dubová snítka a opis sign.: W. Kullrich na hr. PREUSS.STAATMUNZE. FEINSILBER 38 mm
Paul von Beneckendorff und Hindenburg, poprsí mírně zleva / Zvole ný říšským prezidentem 26.4.1925, 10-ti řádk. německý nápis Ag 990 33 mm 14,96 g
Adolf Hitler -Unser die Zukunft, hlava vlevo / Orel ve vzletu a o pis: Im Jahre Deutscher Schlicksalswende 1933 bronz 36 mm
Hamburg - Volný obchod 19.1. 1665, sedící Merkur s rohem hojnosti / "VON LAND-ZU LAND", Obchodní komora 1.1. 1867, sedící muž na pr amici a anděl s pochodní sign.: F.Bendemann-W.Kullrich Ag 900 40 mm 20,32 g_patina
Německo - BRD
Apollo 8 - 1968, deset obletů kolem Měsíce, symbolika cesty / Fra nk Borman, W.Anders, J.Lovell, portréty kosmonautů Ag 1000 24,80 g 40 mm
RL
Apollo 8 - Prví oblet Měsíce / Symbolika a opis GESCHICHTE..... Ag 999 20,3 g 40 mm
Apollo 11 - 1969, První přistání na Měsíci, portréty kosmonautů Collins, Armstrong, Aldrin / DEM MENSCHEN....., symbolika cesty (raž. r.1969) Ag 1000/1000 40 mm 25,3 g
"Lodě" - DEUTSCHLAND Deutschland Blaues Band 1900 / kormidlo, opi s: Oceanliners Ag 999 20,00 g kapsle
"Lodě" - KAISER WILHELM II. Germany, The Blue Riband 1906 / kormi dlo, opis: Oceanliners Ag 999 20,00 g kapsle kapsle
"Lodě" - TITANIC Great Britain 15.4. 1912, scéna potápějící se lo di / kormidlo, opis: Oceanliners Ag 999 20,00 g kapsle
"Lodě" - MS BISMARCK Deutschland, Hamburg-Amerika-Linie, loď a portrét císaře / kormidlo, opis: Oceanliners Ag 999 20,00 g kapsle
"Lodě" - GORCH FOCK 1958, největší plachetní cvičná loď v Německu / Strom dubu, opis: HÖHEPUNKTE DER DEUTSCHEN GESCHICHTE Ag 999 20,00 g kapsle
"Lodě" - GROSSHERZOGIN ELISABETH 1901 / pod sochou nosiče vody na podstavci "40" podložená ratolestmi, po stranách nápis 18. septem ber 1938 - 18. september 1978 Ag 999 35 mm 19,88 g