Josef I., 1705 - 1711
3 Krejcar 1708, Praha-Egerer, J.6d, MKČ.1723, 1.714g, nep.exc., nep.nedor.
Karel VI., 1711 - 1740
VI Krejcar 1715, Vratislav-Nowak, MKČ.1917, ČS.1280, 2.971g, krajový střížek, nep.vady razidla, patina R!
3 Krejcar 1712, Praha-Putz, J.7, MKČ.1823, 1.673g, nep.vady materiálu, nep.nedor., pěkná patina R!
1/4 Krejcar 1720, Praha-Scharff, J.1b, MKČ.1850, 0.279g, pěkná patina RRR!
Marie Terezie, 1740 - 1780
Cu Haléř 1758, Praha-Erdmann, N.44, MKČ.1983, 1.070g, pěkná patina RR!
František II., 1792 - 1835
Tolar konvenční 1827 C, 28.049g, mírně just., nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
20 Krejcar 1830 C, 6.661g, nep.vada razidla, nep.just., pěkná patina
Ferdinand V., 1835 - 1848
20 Krejcar 1846 C, 6.642g, nep.hr., nep.rysky
5 Krejcar 1840 C, 2.212g, nep.just., nep.rysky, patina
Leopold I., 1657 - 1705
Osvobození Vídně od Turků 1683 - pohled na obležené město / 8-řádkový nápis, Nesign., Ag, 28mm, 6.366g, M.905, H.2066, dr.rysky, patina R!
Hautsh - medaile na jednotu říše a vítězný rok 1686 - císař nad Vídní / medailony 10 uherských měst, opisy, Ag 40mm, 22.315g, M.1027, nep.stopy na hraně, pat.RR!
Eleonora Magdalena - manželka Leopolda I.
Nesign. - medailka na korunovaci v Augsburgu 1690 - poprsí zprava, opis / koruna, insignie, nápis, Ag 18mm, 3.064g, Nov.H.3a, M.1237, H.2428, pat., téměř
Medailka na korunovaci v Augsburgu 26.1.1690 - poprsí zprava, opis / korunovaná orlice, vročení, Ag 17mm, 2.440g, Novák.X.B.27a, M.1247, H.2430, pat.
Medailka na korunovaci v Augsburgu 26.I.1690 - poprsí zprava, opis / korunovaná orlice, vročení, Nesign., Ag 18mm, 2.265g, Novák.X.B.27a, M.1247, vada razidla
Vestner - holdování města Norimberku 1712 - poprsí zprava, opis / triumfální oblouk, opis a nápis, Sign., Ag 44mm, 29.380g, Nov.L.4, nep.hr., dr.rys. R!
Jeton na holdování říšských stavů v Norimberku 1712 - poprsí zprava, opis / oltář, opis s chronogramem, Nesign., Ag 22mm, 2.757g, M.1384, H.2547, Nov.L.10b
Vestner - cín.medaile na vymizení moru v Praze (1715) - pohled na město, písmo / Boží ruka zadržuje anděla s mečem, krajina, písmo, 44mm, Don.4828, patina RR!
Roettiers - AR pamětní jeton 1717 - poprsí zprava, opis / slunce, orel, lev s lvíčaty a drak, opis, Sign.R, 26mm, 4.501g, H.2601(AE), vada mat., pat. RR!
Nesign. - medaile na mír s Turky u Passarowitz 1718 - dva Turci s ratolestmi, písmo/ bubny na kmeni stromu, písmo, Ag 32mm, 14.552g, M.1532, nep.rysky R!
Roettiers - AR jeton na holdování v Ypern (1720) - poprsí zprava, opis / městský znak, opis, Sign.R, 31mm, 9.040g, H.2612, dr.vada raz., vl.škr., patina