Roth - AE medaile na záchranu při atentátu 1853 - poprsí zleva, opis/ anděl strážný, znak, meč s hadem, písmo, 38mm, 27.331g, H.3760(AR), M.2666, nep.rysky
Nesign.- upomínka na lidovou slavnost v Prátru 1865 - hlava zleva, německý opis / 3-řádkový německý nápis, věnec, cín 33 mm s původním raženým ouškem, rysky R!
Seidan - AR medaile na otevření Ringstrasse 1857/1865 - poprsí zprava, něm.opis / Vindobona bořící hradby, nápis na hraně, Sign., 44mm, 34.929g, dr.hr.,dr.rysky
Menší maďarský peníz na korunovaci v Budíně 8.6.1867 - poprsí zprava, opis / koruna, opis a 4-řádk. nápis, Ag 20mm, 3.275g, M.2710, H.3795, P.23, Nov.B.6b, pat.
Christlbauer - česká medaile na návštěvu Prahy 1891 - poprsí zprava, český opis / český 5-řádkový nápis ve věnci, Sign., zlacený bronz 54 mm, Haus.714, skvrnky
Tautenhayn jun. - plaketa na 50 let vlády 1898 - mladé a staré poprsí císaře, vavříny, 3-řádk. nápis, Sign., patinovaný bronz 100x40 mm, 74.075g, skvrnky
Nesign. - klipa na návštěvu v Salzburku - červen 1901 - hlava zprava, vavříny, opis / 7-řádkový něm.nápis, zlacený bronz 25x25 mm s původ. raženým ouškem, pat.
Placht - medaile na anexi Bosny a Hercegoviny 1910 - císař na koni zprava, opis a nápis / personif. Bosny, v pozadí Mostar, Sign., bronz 75mm, 161.290g, patina
Oertel - medaile na světovou válku 1914 - portréty Fr.Josefa a Viléma II., opis / zbraně, nápis ve věnci a opis, Sign., Punc., Ag990, 35mm, 16.842g, patina
Scolik a Weinberger - císař při motlitbě b.l. (1914) - císař se sepjatýma rukama, německý nápis, Sign., zinek 61x70 mm, 102.186g, patina R!
Arcivévoda Eugen - velmistr řádu, 1863 - 1954
Ingr - II. průmyslová a živn. výstava v Olomouci 1902 - poprsí zprava, německý opis / znak města v kartuši, německý opis, Sign., zlacený bronz 50 mm, dr.škr.
Arcivévoda František Salvator, 1866 - 1939
Korchann - pamětní plaketa 1916 - poprsí zleva, nápisy, Sign., patinovaný bronz 50x70 mm, pův.etue
Coudenhove-Kalegri, hrabě Johannes, 1893 - 1965
Hartig - AR pamětní medaile na rozšíření titulu 1917 - poprsí zprava v uniformě, opis / znak na plášti pod korunou, opis, Sign., Punc., 43mm, 32.433g, patinov.
Coudenhove-Kalergi, hrabě Johannes, 1893 - 1965
Hartig - AR pamětní medaile na rozšíření titulu 1917 - poprsí zprava v uniformě, opis / znak na plášti pod korunou, opis, Sign., Punc., 44mm, 29.903g, patina
Keckh ze Schwarzpachu Petr, vardajn v Praze 1586-1591
Renesanční medaile (pozdější odlitek) b.l. - poprsí zleva, opis / znak, opis, Nesign., bronz 28 mm, 8.943g, BPM.XXIII/182, Chaurův podl.lístek, pat. R!
Kubinzky Eugen a Wilhelmina de Georgi
Neuberger - AE svatební medaile 1908 - alianční znaky a nápis na stuze / 9-řádkový nápis v kartuši, Sign., bronz 35mm, 14.481g, nep.hr., pěkná patina
Lobkowicz Jan Mikuláš (zemřel 1614)
Litá bronzová medaile b.l. (patrně 19.století) - poprsí zleva bez opisu / znak, opis, PL.30, revers jako BPM.238, 36mm, 28.817g, krásný štítek 30.3.1891
Monfort, Ernst Josef, 1734 - 1758
Krejcar 1744 - bez císařského titulu, KM.170, 0.660g, pěkná patina
Schaumburg-Lippe, Adolf Georg a Hermína von Waldeck
AR medaile na stříbrnou svatbu 25.X.1844/1869 - dvojportrét, opis / 7-řádkový nápis v dubovém věnci, Sign., 46mm, 59.713g, hr., dr.rys., patina, téměř R!
Šlik Štěpán, 1487 - 1526
Pamětní posmrtná medaile 1533 (cca 18.-19.stol.) - poprsí v klobouku zprava, vročení, opis / znak, opis, podob. jako BPM.423, ale lité železo 30mm, ulom.ouško