Vladislav I., knížetem v Čechách 1120 - 1125
Denár, Ca.556, Šm.204, nepublik.varianta s 1 tečkou před portrétem světce_č.ned. R!
Soběslav I., knížetem v Čechách 1125 - 1140
Denár, Ca.576, F.XVI/20
Morava - nepřiděleno, 40. léta 12.století
denár, kněz s pozdviženou pravicí a knihou, nad ní písm.T / sv.Václav s praporcem a štítem, Ca.644, Šm.425, VP.230_R!
-2/2
Vladislav II., z let 1140 - 1174
Denár, dvě poprsí proti sobě / chrám s výrazným křížem Ca.nezná, Šm.505, PV.209_R!
2/2-
Vladislav III., markrabě moravský, 1246 - 1247
Denár, Ca.895, F.XXXII/36
Denár, Ca.896, F.XXXII/37
Přemysl Otakar II., králem v Čechách 1253 - 1278
Denár moravský z let 1253-1270, Ca.898_č.ned. R!
Morava - nepřiděleno
Denár, poprsí zprava s mečem přes rameno / poprsí s biskupskou mitrou zleva, v rukou drží berlu, VP.269, Ca.-, Šm.-_RRR!
-2/2-
Denár, Ca.547, F.XV/15 (1502)_č.ned.opisy R!
Vladislav II., knížetem Čechách 1140 - 1158
Denár, Ca.597b, F.XVII/13_z 1/5 ned. R!
Václav II., 1283 - 1305
Pražský groš, var.písm."C" a "D" v opisu WENCEZLAVS SECVNDVS puncována do razidla vylomeným puncem, nález Olešník Hás.19, Num.sb.XI/1970, str.181-7_č.ned.
Pražský groš, Sm.2
Pražský groš, Sm.2, var.jedna tečka za DEI
Pražský groš, Sm.4, Ch.1_dr.ned.
Parvus, Sm.1-tab.I/2
Jan Lucemburský, 1310 - 1346
Pražský groš, Sm.1_dr.okraj raž., dr.ned.
Pražský groš, Sm.1a8b/1R_č.ned.
Pražský groš, Sm.1_dr.ned. ve středu
Parvus, Sm.2, tab.I/2_č.ned.