Účelové a konzumní známky
Náchod - S.Katzau - přádelna na bavlnu, b.l. 5řádk.nápis, Mosaz 26,3 mm, 1,42 g
Ústí nad Orlicí - konzumní jednota, 5 Korun b.l., Mosaz 25 mm _jednostr.
Rakouská republika
Medaile ozbrojených sil "STETS BEREIT", Bronz 40 mm _orig.stuha
0/0/0
Faustina starší, posmrtná r., manželka Antonina Pia
AR Denár, Rv: "AVGVSTA.", stojící Vesta zleva, S.1251, C.108, RIC.368
-2/2-
AR Denár, Rv: "PIETAS.AVG.", stojící Pietas zleva s oltářem u nohou S.1256, C.234, RIC.394a
Marcus Aurelius, jako césar, 139 - 161
AR Denár, Rv:"TR.POT.XIII.COS....", stojící Minerva zprava S.1282pod
3/3
Faustina mladší, manželka Marka Aurelia
AR Denár, nečitelný opis, sedící Concordia zleva s květinou, S.1381, C.54_R!
-2/3
AR Denár, Rv:"CONCORDIA.", sedící Concordia zleva s květinou, S.1381, C.54_R!
AR Denár, Rv:"PVDICITIA.", stojící Pudicitisa zleva, S.1383pod
Hradec Králové
Nesign.- V.všeobecný sjezd katolíků českoslovanských 28.-31.8.1909, znak města s vavříny, opis / podané ruce nad korunou pod křížem ve věnci_orig.raž.ouško
Salzburg-arcib., Matyáš Lang v.Wellenburg, 1519-1540
2 Fenik 1526, ŠM.6-B-17_č.ned. Jan Jakub Khuen Belasi - 2 Fenik 1575, ŠM.17-B-17_č.ned.
2/-
Salzburg-arcib., Arnošt Bavorský, 1540 - 1554
2 Fenik 1541, ŠM.9-B-17_č.ned. Fenik 1544 E, ŠM.10-B-18_č.ned.
Salzburg-arcib., Jan Jakub Khuen-Belasi, 1560 - 1586
2 Fenik 1567, ŠM.15-D-17_č.ned. 2 Fenik 1584, ŠM.19-A-17_č.ned.
Salzburg-arcib., Arcivévoda Ferdinand, 1803 - 1806
Krejcar 1805, ŠM.71-C-16
Církevní medaile - ražené svátostky oválné
Mariánská kongregace dětí, b.l., Panna Maria Immaculata, opis / zářící hvězda pod ní dva stonky lilií, franc.opis, Al 28x34 mm _v.stř. v av. a rev. orig.raž.ouško
Osvětim - město
Haléř (15.stol.), Kop.8682, SJ.1/1_dr.dír. při okr. R!
Würtemberg-Olešnice, Christian Ulrich, 1664 - 1704
1/2 Krejcar 1680, Sa.267/75, Kop.6271_dr.okr.
2-
Údobí let 1953 - 1960
1 Kčs 1958
10 Haléř 1953, 5 Hal.1953, 54 dr.škr. v rev._3 ks
1až1
10 Haléř 1954