Příbor - pobočka ČNS
Sign.JČŠ - 20 let pobočky ČNS v Příboře, 1976 Pohled na dominanty města, opis / styliz.replika tolaru moravských stavů, Sign., Punc.0.900, Ag 33 mm, 6.8 g, BK.34/2
Hořínek Karel, 1936 -
25 let ČSSR - za obětavou práci ONV Olomouc, 1945 - 1970 Stylizovaná hlava dítěte / 5řádk.nápis, Sign., Bronz 60 mm
Chaura Karel, 1869 - 1945
Na paměť oprav. povodní strženého Karlova mostu, 1892 Český lev, v ploše 1357, opis / 8řádkový nápis 1892 Sign.CHAURA, AM, Bílý kov 30 mm_přiletov.ouško
Knobloch Milan, 1921 -
Pražské jezulátko, opis Gratiosus Jesulus Pragensis, b.l. Sign., Postř. 33 mm_jednostranná R!
0/-
Kozák Ladislav, 1934 -
Zdeněk Nejedlý (1878-1978) - národní muzeum v Praze Poprtríét zleva, opis / svázaná kytice, opis Sign., Bronz 50 mm
Kříž Václav, 1830 - 1887
Josef Jungmann - na památku narození jeho před sto letyb.l. (1873) Portrét čelně mírně zleva, opis / 5řádk.nápis ve věnci Sign., Sn 41 mm
Kučová Uchytilová Marie, 1924 - 1989
20.výročí osvobození, b.l. (1965) dívka s ratolestí, v pozadí staveniště a továrna, opis, Sign., Bronz 70 mm_jednostr.
Lichtág Jan, 1898 - 1985
František Wenzl - předseda Brnosvazu a Moragra 1889#Br Poprsí zleva,opis / výjev,na čtyřicetiletí 1899-1939 Sign., na hraně ANÝŽ, Bronz 70 mm
Mlynář Miroslav, 1938 -
ÚVNF - 50 let Československa, 1918 - 1968#Br Stylizovaná hlava zleva, opis / věnec z lipov.listů, nápis, Sign., Bronz, Tombak 50 mm_2 ks
Oppl Vladimír, 1953 -
Zentiva - medaile 2003, Aeskulapova hůl, opis / "e" ve spirále Sign., Postř.medaile 34 mm
Václav II. - český král - medaile k výstavě Praga mystica, b.l. Poprsí čelně mírně zprava, opis / sluneční hodiny, opis Sign., Mosaz 50 mm_certifikát
Boleslav II. - kníže český - Praga mystica Poprsí čelně mírně zprava, opis / ve styliziv.kříži čtyři denáry Sign., Mosaz 50 mm_certifikát
Popp Antonín, 1850-1915 a Pichl I.B., 1850-1923
František Palacký, 1798 - 1876, 1898#Br Poprsí zleva, opis / 7řádk.nápis a vavřínová ratolest, Sign., Bronz 55 mm, Ver.7
František Palacký, 1798 - 1876, 1898#Sn Poprsí zleva, opis / 7řádk.nápis a vavřínová ratolest, Sign., Sn 35 mm, Ver.8_orig.raž.ouško s trikolorou
Soušek Petr, 1972 -
Brno - světová myslivecká výstava 2010 Muflon, opis / znak univerzity ve věnci, Sign., Mosaz 48 mm
Stehlík Josef,
Diskař ve věnci / ve věnci 4řádk.nápis s věnováním pro Fredy Hirsche, Sign., Bronz 36 mm_orig.ouško
Šejnost Josef, 1878 - 1941
Replika denáru "Sv.Václava" - k mileniu 1929 Český lev, opis / kříž v kroužku, opis, Sign., Nepunc., Ag 22 mm, 1.4 g, PŠ.150
Šmakal Václav Karel, 1863 - 1941
František Palacký - v upomínku stých narozenin 1898 Poprsí zleva, opis / 4řádk.nápis, Sn 34 mm, Sign.V.Šmakal Praha Ver.10, Dob.11_orig.raž.o. tém.
Špánek Karel, 1894 - 1965
Jiří z Poděbrad - 500 let mírových snah - Poděbrady září 1964 Poprsí zleva, opis / rodový znak pánů z Poděbrad a Kunštátu, opis, Sign., Zlatistý kov 29 mm, _s orig.ouškem a kovovým štítkem s 3řádk.nápisem
Jeseník
Znak města, b.l. Slezská orlice na hřbetě medvěda, bez opisu, Cu 60 mm Pamětní medaile na 30 let osvobození 1975, VM.IV-59_orig.st. + stužka