Chlebové známky
Brno - dělnická pekárna, cukrárna a perníkárna - poukázka na 1 chleba, Mosaz 25 mm, 5.10 g
Nesign. - BROT / N.W.G.T., Zn 25 mm
Konvoluty mincí
Ruska (2 Kop.1819 EM -2/2-), SSSR. Jugoslávie a Rumunska - různé nominály z let 1819 - 1990_celk.23 ks
Rakouska rep. - 2 Groš - Šilink z let 1923 - 1989_29 ks
0až1
Rakousko-Uhersko - 1 Fillér, Haléř - 20 Fillér, Haléř z let 1893 - 1918_celk.60 ks
1až1-
Itálie, Maďarska, SRN a Rakousko - různé nominály z let 1922 - 2004_celk.10 ks
Rakouska, Uher, RU a Turecka - MArie Terezie, Fr.Lotrinského a FJI - různé nominály - vše Cu_celk.7 ks
2až4
Izrael - různé nominály z let 1985- 2001 - 19 ks Řecka - 2 Lepta - 100 Drachma z let 1973 - 2000 - 18 ks_celk.37 ks
Arabské státy - různé nominály - 20.století_10 ks
Argentiny - 6 ks, Mongolska - Tugrik 1971, SAE - 4x_11 ks
ČSR, Slovenska - 1 Hal. - 10 Sk z let 1953 - 1993_30 ks
ČSR - 1 Hal. - 25 Hal. z let 1953 - 1992_cca 21 ks
0až1-
ČSR - 5 Hal. - 1 Kčs z let 1921 - 1938_cca 24 ks
ČSR - 20 Hal. - 2 Kčs z let 1947 - 1952_26 ks
ČSR - 1 Hal. - 10 Hal. z let 1953 - 1979_30 ks
ČSR - 1 Hal. - 50 Hal. z let 1954 - 1977_cca 190 ks
ČSR - 1 Kčs - 5 Kč z let 1961 - 1971_cca 52 ks
ČSR - 2 Hal. - 50 Hal. z let 1923 - 1949_18 ks
ČSR - 5 Hal. - 5 Kčs z let 1969 - 1989_cca 14 ks
ČSR - 50 Hal.1924, 31, 5 Hal.1928_3 ks