Účelové a konzumní známky
Ústí nad Orlicí - konzumní jednota, 5 Korun b.l., Mosaz 25 mm Jablonec n.N. (Gablonz) - "50" - Landesteil 1933 Galbonz, Zn 20 mm
Vamberk - železárny, známka na nářadí Fe, 32x40 mm, 34x40 mm 2 typy č.429, 469_celk.2 ks
Vítkov (Wigstadtler) - Consum Verein, 20 Heller b.l., Zn 21 mm
Vítkov (Wigstadtler) - Consum Verein, "1", Zn 24 mm
Vítkovice (Witkowitz) - železárny "1 Suppe", Mosaz 20 mm
Vítkovice - styliz.pohled na vysoké pece / "WV" 1828, b.l. Bronz 33 mm
Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Hor.Slavkov (Schlaggenwald) - vlastenecký válečný sbor - svěcení praporu 4.8.1889, stojící postava s praporcem, opis / 5řádk.něm.nápis ve věnci, Nesign., Sn 30.5 mm_dr.hry RR!
Numismatické medaile a ražby numismatiků
Zdeněk Netrval - medaile k 75.narozeninám 1924 - 1999 Portrét zleva, opis / erb v ozdobné kartuši, opis PRAHA - HRADEC KRÁLOVÉ, Sign.P.SOU.1999, Bronz 30 mm
Novoražby a repliky
Pražský groš, Punc.990, 25 mm, 3.82 g _novoražba 1995 minc.Jablonec n.N.
Čechy, Karel IV - mosazný odražek dukátu, b.l. Mosaz 35 mm, výrobce Uměleckíé kovářství HP Jílové
Čechy, Karel IV. Pražský groš - novoražba, punc.1995 "b"
Různé - látkové stužky
ČSR - rukávová páska "PS - VB_šířka 96 mm upevněný na 2 gumách
ČSR - Lidové milice - rukávová páska LM s razítkem KV KSČ - LM Praha, vel.písma 60 mm, šířka pásky 103 mm
ČSR - Lidové milice - rukávová páska LM vel.písma 60 mm, šířka pásky 98 mm
ČSR - Lidové milice - rukávová páska LM s razítkem Výbor zemského hlavního velitele, vel.písma 48 mm, šířka pásky 71 mm
ČSR - rukávová páska v národních barvách 32x32x35 mm
ČSR - rukávová páska v národních barvách 17.2x17x17.5x mm
Různé
Ag řetízek složený z 20 Kop., 15 Kop. - 3x, FJI Signum mem., FJI 50 let vlády s dírkou_3 ks
Šlikův tolar 1520 - pro výstavu EXPO 1967 v Montrealu, Postř.bronz
Čechy, Václav II. Pražský groš, Pb odražek