Karel VI., 1711 - 1740
Dukát 1740 KB, Kremnica, Hal.552, Husz.1586, 3.441g, nep.hr., nep.rysky, patina
1/4 Dukát 1713, Praha-Ritter, Ja.53a, MKČ.1789, 0.825g, nepatrné stopy po zasazení, mírně zvlněný, pěkná patina RR!
1/4 Dukát 1726, Praha-Scharff, J.53d, MKČ.1792, 0.868g, mírně zvlněný, nep.nedor., nep.rys., tém. RR!
Marie Terezie, 1740 - 1780
Dukát 1742, Vídeň, N.6, 3.354g, mírně zvlněný, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř R!
Dukát 1744 KB, Kremnica, N.64, Husz.1651, 3.492g, nep.rysky
Dukát 1761 KB, Kremnica, N.71, Husz.1652, nep.rys., pěkná patina, zataveno v etui "NGC"
Dukát 1771 BL, Nagybanya, N.90, Husz.1660, 3.472g, nep.vady materiálu, nep.hr., nep.rysky, patina RR!
Dukát 1765, Karlovský Bělehrad, N.115, KM.610, 3.490g, nep.hr., nep.rysky, patina R!
Bodlak - Marie Terezie zleva, opis/ cís.znak, zbraně, prapory, opis, Sign., Punc., Au900, 20mm, 3.482g, nep.rysky
Josef II., ( 1765 - ) 1780 - 1790
2 Dukát 1787 A, Vídeň, P.17, KM.2088, 6.977g, mírně zvlněný, nep.nedor., dr.hr., nep.rysky, téměř
2 Dukát 1780 E/H-S, Karlovský Bělehrad, P.2, KM.2086, 6.971g, mírně just., nep.hr., nep.rysky R!
Dukát 1786 A, Vídeň, P.19, KM.2084, 3.475g, zvlněný, dr.hr., dr.úhozy, rysky, patina
Dukát 1787 A, Vídeň, P.19, KM.2084, 3.488g, nep.rysky
Dukát 1787 A, Vídeň, P.19, KM.2084, 3.481g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Dukát 1787 B, Kremnica, P.19, Husz.1866, 3.472g, nep.hr., vl.škr., nep.rysky
Dukát 1788 B, Kremnica, P.19, Husz.1866, 3.488g, nep.hr., nep.rysky
Dukát 1789 B, Kremnica, P.19, Husz.1866, 3.479g, nep.hr., nep.rysky, téměř
Dukát 1789 B, Kremnica, P.19, Husz.1866, 3.468g, dr.hr., dr.rysky, patina
Sovráno 1786 M, Milán, P.21, KM.33, 11.074g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Sovráno 1786 M, Milán, P.21, KM.33, 9.892g, na hraně stopy po zasazení, vlas.rysky, patina