Česká republika, 1993 -
Oppl - Největší osobnosti českého národa - Jan Hus (cca 2015) - poprsí zprava, opis / český lev, nápis na stuze, Au585, 18mm, 2.00g, kapsle
Česká republika - Zlaté dukáty České republiky
Bejvl - Čtyřicetidukát 2006 - hlava Ludvíka I. čelně, opisy / smrt krále u Moháče, písmo, Sign., Au999, 50mm, 140.656g, kapsle, etue, certifikát (100ks) RR!
Bejvl - Stodukát 2006 - hlava Vladislava II. čelně, opisy/ Vladislavský sál, znak, vročení, Sign., Au999, 65mm, (348.5g), kapsle, etue, certifikát (100ks) RR!
Česká republika - Zlatá Koruna - emise Kde domov můj
Desetidukát 2000 - Staroměstský orloj, opis / český lev mezi pochodněmi, opis, Nesign., Au986, 42mm, 34.906g, certifikát (číslo 145)
Česká republika - medaile Zlatá koruna, 1993 -
5-dukát. medaile 2000 - Zasedání MMF a Světové banky - český lev, dva opisy / svatý Jáchym, dva opisy, Au999, 35mm, 17.50g, kapsle, etue, certif.(21/25) RR!
Rakousko - město Vídeň
WIM - Vídeňské veletrhy - 50 let trvání 1921/1971 - emblém a 4-řádkový nápis / 4-řádkový nápis, Nesign., Au585, 20mm, 4.989g, nep.rysky, patina
Slovensko, republika, 1993 -
Začátek ražby euromincí na Slovensku 19.8.2008 - znak, Kriváň, Bratislavský hrad, mince, opis / hala mincovny, Nesign.(Poldaufová), Au986, (10.0g), etue
Zlaté medaile vydané pobočkou ČNS v Chebu
Kolářský - Václav Klíma - 85.narozeniny 1918/2003 - hlava zleva, kostel, znak, mince, opis/ histor. Cheb, opisy, Sign., patin. Au585, 20mm, 6.026g, kapsle RRR!
Zlaté medaile vydané pobočkou ČNS v Jihlavě
Vitanovský - 750 let horního práva 1249/1999 - horník , vročení, opis / žena se znakem města, mince, opis, Sign., Au986, 25mm, 11.842g, kapsle, karta (50ks) RR!
Vitanovský - 140 let narození Gustava Mahlera 2000 - hlava, notový zápis, opis / operní budovy, opis, Sign., Au986, 27mm, 12.606g, kapsle, karta (36ks) RR!
Střední Evropa - Bojové, 2.-1. stol. př.Kr.
AR mince - typ Roseldorf II., kůň doleva, stylizov. jezdec, torques s tečkou / oblý hrbol, 0.819g, 9mm, podobný jako Kol.12/11, tmavá patina
Východní Keltové, 3.-1.století př.Kr.
AR leh.tetradrachma - Sattelkopfpferd - velmi styliz. hlava / kůň zleva, jezdec nahrazen dvěma tečkami, Göbl.26/300-06, Lanz.644, 8.800g, nedor., skvr., pat.
AR Tetradrachma - typ Audoleon - hlava zprava / jezdec na koni zprava, vlevo nahoře pták, tři tečky, Göbl.29/336.2, Lanz.673, 13.589g, pěkná patina
Makedonie, Akantos, 480 - 465 př.Kr.
AR Tetradrachma, Lev bojující s býkem / quadratum incusum s opisem, podobný jako SG.1362, 17.105g, zkušební zásek
Thrakia, Ainos, 405 - 357 př.Kr.
AR Tetraobol, Hlava Herma zpředu / kozel zprava, nápis, SG.1569, 2.312g, mírně kor., patina RR!
Thrakia, Maroneia, 385 - 360 př.Kr.
AR Didrachma, Kůň zleva / keř vinné révy, nápis do čtverce, podobný jako SG.1631, 10.496g, rysky, patina
Sarmatia, Pantikapaion, 4. - 2. stol. př.Kr.
AE 22mm, Hlava satyra zprava / protoma okřídleného gryfa, ryba a nápis "PAN", 320 - 310 př.Kr., Anochin.66/7, SG.1700, 6.215g, krásná patina
Aitolie, Aitólská liga, 279 - 168 př.Kr.
AR Statér, Hlava mladého muže zprava, monogram / nahý bojovník s kopím a štítem, monogram, nápis, SG.2318, SNG.Cop.5, 10.311g, nedor., pěkná patina R!
Attika, Atény, 455 - 449 př.Kr.
AR Tetradrachma, Hlava Atény zprava / sova zprava, olivová snítka, nápis, SG.2521, 17.197g, téměř
Aigina, ostrov v Egejském moři, cca 404 - 340 př.Kr.
AR Tetradrachma klasického období - želva s krunýřem ze segmentů / quadratum incusum, SG.2603, BMC.11.165, 11.974g, pěkná patina R!