Karel VII. Bavorský, 1742 - 1745
Enke - korunovace císařem ve Frankfurtu 12.2.1742 - poprsí zprava, opis / Boží oko, znamení planet, klenoty, Ag 23mm, 4.283g, Nov.C.9a, pěkná patina RR!
Marie Terezie, 1740 - 1780
AR menší jeton na korunovaci v Praze 12.V.1743 - stojící lev se znakem a křížem, opis/ koruna a nápis, 21mm, 2.032g, ČS.1313, Don.2877, M.1724, Nov.G.3b
Seidan - AE med. na 100 let řádu Marie Terezie 1857 - poprsí zprava, opis / klenot řádu s mečem a vavříny, opis, Sign., 58mm, ČS.1349, nep.rysky, pěkná patina
Marie Terezie a František Lotrinský
Donner - AR medaile na otevření vídeň.university 1756 - dvojportrét zprava, opis / průčelí university, písmo, 29mm, 8.566g, M.1845, H.2912, nep.hr., patina
František I., 1745 - 1765
AR větší jeton na korunovaci ve Frankfurtu 4.X.1745 - Boží oko, korunov. klenoty na oltáři, opis / koruna, 8-řádk.nápis, 26mm, 3.854g, M.1763, Nov.D.18b, patina
AR menší jeton na korunovaci ve Frankfurtu 4.X.1745 - Boží oko, korunov.klenoty na oltáři, opis / koruna, 8-řád.nápis, Ag 21mm, 1.885g, M.1764, Nov.D.19b, pat.
Josef II., 1780 - 1790
Donner - AR medaile Vojenské lékařské akademie b.l. (1785) - poprsí zprava, opis / 4-řádkov.nápis, Sign., 35mm, 13.054g, M.2165, dr.hr., dr.rys., pat., tém. R!
Větší peníz na korun. ve Frankfurtu 3.IV.1764 - Boží oko, meč a pluh na zeměkouli, opis / koruna a 9-řádk.nápis, Ag 24mm, 4.047g, M.1921, Nov.C.13b
Menší peníz na korun. ve Frankfurtu 3.IV.1764 - Boží oko, meč a pluh na zeměkouli, opis / koruna, nápis, Ag 20mm, 2.097g, M.1922, Nov.C.14b, patina
Berckel - AR 40mm na holdování ve Flandrech 1781 - poprsí zprava, opis / holdovací scéna, písmo, Sign., 25.755g, M.2139, H.3155, Nov.H.3b, dr.rysky, patina
Berckel - AR 27mm na holdování ve Flandrech 1781 - poprsí zprava, opis / 4-řádk.nápis ve věnci, Nesign., 6.317g, Nov.H.6b, M.2141, vlas.rysky, pěkná patina
Leopold II., 1790 - 1792
AR menší jeton na holdování stavů ve Flandrech 1791 - poprsí zprava, opis / pětiřádkový nápis ve věnci, Nesign., 22mm, 2.996g, Nov.K.7b, M.2233, H.3264, pat.
AE menší jeton na holdování belgických stavů 1791 - poprsí zprava, opis / pětiřádkový nápis ve věnci, Nesign., 21mm, 3.517g, Nov.K.7c, M.0, H.3264, patina
AR menší jeton na holdování v Hannegau 1791 - poprsí zprava, opis / 5-řádk.nápis ve věnci, Nesign., 21mm, 2.837g, M.2232, Novák.L.1b, nep.nedor., pěkná patina
František II., 1792 - 1835
Větší jeton na korunovaci v Budíně 6.6.1792 - stojící lev se znakem a křížem, opis / koruna a 6-řádk.nápis, Ag 24mm, 4.360g, Nov.C.2b, M.2261, dr.hr., pěkná pat.
Menší jeton na korunovaci v Budíně 6.6.1792 - stojící lev se znakem a křížem, opis / koruna a 6-řádk.nápis, Ag 20mm, 2.178g, Nov.C.3b, M.2262, H.3329, pat., tém.
Menší jeton na volbu císařem ve Frankfurtu 5.7.1792 - poprsí zprava, opis/ klenoty na oltáři, opis a nápis, Ag 22mm, 1.989g, Nov.D.2b, M.2268, H.3334, just.,pat.
Větší jeton na vyhl. Rakouského císařství 6.12.1804 - portrét zprava, opis / 4-řádk. nápis ve věnci a opis, Ag 25mm, 4.413g, ČS.1482, Nov.O.1b, nep.hr., nep.rys.
Menší peníz na vyhl. Rakouského císařství 6.12.1804 - portrét zprava, opis / 4-řádk. nápis ve věnci a opis, Ag 20mm, 2.247g, ČS.1480, M.2337, Nov.O.2b, vl.rysky
Marie Ludovica, manželka Františka II.
AR menší peníz na korunovaci v Bratislavě 7.9.1808 - lilie, opis / koruna a 6-řádkový nápis, Nesign., 21mm, 2.191g, Nov.U.3b, M.2361, H.3402, dr.rys., pat.