Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
R.Hájek - pamětní jednostranná plaketa z lisov.plechu, b.l. (1948) Portrét prezidenta zprava, nápis, Bronz 52x61 mm, Nov.01.175a chybí signatura autora_jednostr., na rev.2 dráty k uchycení
Německo - Köln am Rhein
Medaile k 680.výr. katedrály 1248 - 1928 pohled na katedrálu, opis, vročení / polopostava stavitele, opis Sign.CO (C.Oertel), Punc.900, Ag 36 mm, 24,88 g
Německo - BRD
Wilhelm I. - příspěvek na obnovu kostela 1.9.1895, 1980 Poprsí zprava, opis / ve středu kostel, opis Schwabachem Nesign., Postř.bronz (matný) 40 mm, 26,01 g
125 let Německé říše 1871 - 1996 Dvouportrét Viléma I. a Augusty (1871 - 1888), opis / korunovaná říšská orlice, opis, Nesign., Ag (?) 34 mm, 15, 03 g
125 let Německé říše 1871 - 1996 R.Wagner - první wagnerovské slavnosti v Bayreuthu v r.1876 Ve středu portrét, po obvodu výjevy z jeho děl, opis / korunovaná říšská orlice, opis, Nesign., Ag (?) 40 mm, 20,17 g
Johannes Rau - spolkový president 1.7.1999, 2001 Poprsí čelně, opis / budova parlamentu, opis 2001 Nesign., Ag (?) 40 mm, 20,16 g
Španělsko
Karel III. - medaile na holdování v Madridu 11.9.1759 Poprsí zprava, opis / stojící antický bojovník, 3řádk.nápis v úseči, opis, Ag 38 mm, 28,78 g, We.164pod._R! tém.
Vatikán - Papežský stát, Leo XIII., 1878 - 1903
Nesign. - Sv.Antonín - 100 dní odpustků 21.5.1892 Svatý Antonín s dítětem, opis, zdobená ramena kříže / kříž, opis, zdobená ramena kříže, Al tlapatý kříž 53x53 mm_orig.raž.ouško
Cyklistické medaile a odznaky
Wien - v upomínku na cyklistické květinové korzo - květen 1897 Jizdní kolo, opis / 7řádk.nápis, Nesign., Postř.med. 31 mm _orig.ouško tém.
Medaile a odznaky hasičských spolků
Jeníšov Újezd (u Bíliny) - stojící český lev zleva mezi lipovými ratolestmi, Sklo 68 mm, tloušťka 8 mm, 74,3 g orig.etue s 5řádk.nápisem za obětavost ve sboru v létech 1945 – 1948 věnuje hasičský sbor v Jeníšově Újezdě
0/-
Hudební medaile a žetony
ČSR - 300 let lesního rohu v Čechách, b.l. Stylizovaný lesní roh, 2řádk.nápis, opis / ve štítu korunované "G" převýšené korunou držený gryfy, Nesign., Postř.med. 50 mm, 52,68 g
Rakousko - Ottakringer Musikfreunde (mužský pěvecký spolek) Lyra překrytá listy, smaltov.stuha s nápisem, b.l. Smaltov.mosazný odznak 35x49 mm_připínací
Nouzovky německých měst a obcí
Westfálsko, 10 Marka 1921 - Stein, Bronz 38 mm, J.N13, Bauer.13 nákl.116.489 ks_dr.hr.
Westfálsko, 10 000 Marek 1923 - Stein, Pozlac.tombak 44.5 mm J.N20a, Bauer.16, nákl.315.809 ks_hr.v rev.
Numismatické medaile a ražby numismatiků
Praha - PF 2014, Sarajevský atentát 1914 - 2014 Scéna atentátu, opis / ve spirále jména 12 členů výboru Sign.Oppl, Mosaz 30 mm, 12,1 g, nákl. 59 ks, MF.C13/12b
Schlaraffia
SCHLARAFFIA (čepicový odznak) Leuben (AN DER LEUBEN) - znak spolku SCHLARAFFIA (čepicový odznak) Reichenhall (HALA BAVARICA) - uvítací odznak
SCHLARAFFIA (čepicový odznak) Reichenhall (HALA BAVARICA) - Uvítací odznak SCHLARAFFIA (čepicový odznak) Bayreuth (BARUTHYIA) - Uvítací odznak (Wagner)
SCHLARAFFIA (čepicový odznak) Kobe (KOBEA JAPONICA) - Uvítací odznak SCHLARAFFIA (čepicový odznak) Düsseldorf (DUSSELDORPIA) - Uvítací odznak
SCHLARAFFIA (čepicový odznak) Solothurn (CASTRUM SOLODURUM) - Uvítací odznak SCHLARAFFIA (čepicový odznak) Darmstadt (TARIMUNDIS) - Uvítací odznak
SCHLARAFFIA (čepicový odznak) Remscheid (GLORIMONTANA) - slavnost růží A.U.92 (1951)_připínací SCHLARAFFIA (čepicový odznak) Elberfeld (ELBERFELDENSIS) - slon Tuffi