Turkmenistan - republika
1000 Manat 1999, KM.13 0/0, KAzachstán - 5 Tenge 2006_2 ks
Austrálie, Elizabeth II., 1952 -
Penny 1961, 62, 64 - 2x, KM.56_4 ks
tém.0až1
Fiji, George VI., 1936 - 1952
Penny 1942, KM.7a, Elisabeth II. - 5 Cent 1969, KM.29 Penny 1966, KM.21_celk.3 ks
Francouzská Polynesie
20 Frank 1997, KM.9, 2 Frank 1995, KM.10, Frank 1983, 99, KM.11_4 ks
Nová Kaledonie
5 Frank 1952, KM.4
1 Frank 1990, KM.10, Šalamounovy ostrovy - 5 Cent 1981, KM.3 Vanuatu - 2 Vatu 1999, KM.3_celk.3 ks
Nový Zeland, George VI., 1936 - 1952
1/2 Crown 1937, KM.11
1/2 Crown 1950, KM.19_dr.ďub. Elisabeth II. - Dolar 1977 - 25 let vlády, KM.46
Papua Nová Guinea
1 Kina 1975, KM.6
Tonga, Taufa-Ahau Tupou IV., 1965 -
1 Seniti 1996, KM.42 Zimbabwe rep. - 5 Cent 1997, KM.2 1/1, Cent 1997, KM.1a_celk.3 ks
Medaile vydané Českou Numismatickou Společností
L.Havelka - Petr Parléř - 650. výročí narození, 1980#Postř Portrét zleva v gotickém zaklenutí, opis / český lev, měřidlo, úhelník, Sign., Postř.bronz 40 mm, BK.1/17_tém.
L.Havelka - Petr Parléř - 650. výročí narození, 1980#Postř Portrét zleva v gotickém zaklenutí, opis / český lev, měřidlo, úhelník, Sign., Postř.bronz 40 mm, BK.1/17
Nesign. - ČNS svým členům - PF 2003 Pregéř, opis / 4řádk.nápis, Al 24 mm
Brno - pobočka ČNS
Nesign. - 70 let ČNS Brno, 1937 - 2007 Brněnský drak zleva / 4řádk.nápis, Al 31 mm
Žeton k 167.aukci Brněnské pobočky, 2013 Replika 1/2 Tolaru Ferdinanda III. / Replika 1/2 Tolaru Leopolda I. Sign.JJ , Cu 36 mm
Žeton k 166.aukci Brněnské pobočky, 2013 Denár knížete Rastislava, Ag 17 m, Mosaz 17.5 mm_2 ks
Hradec Králové - pobočka ČNS
M.Knobloch - 25 let pobočky - Hrabě Špork, 1981#Postř Poprsí mírně zprava, znak, opis / zámek Kuks, sochy, opis, Sign., Postř.bronz 42 mm, BK.14/5_dr.hr., dr.rys.
Kladno - numismatický kroužek městského KS
Numismatická výstava k 60.výročí Československa, 1978 Sign.H, Bronz 40 mm, BK.neuvádí Vitanovský - MO ČR - 55.výr.konce války, b.l., Bronz 40 mm
Příbor - pobočka ČNS
125 let města a 20 let pobočky ČNS v Příboře, 1976 Pohled na náměstí, znak, opis / styl. replika tolaru mor.stavů, Sign., Punc., Ag 900, 33 mm, 7.4 g, BK.34/2
Beutler Miloslav, 1897 - 1964
Praha - 5. květen 1945, Postava na pařezu s praporem a vavřínovou ratolestí, vlajky spojenců / pěst rozbíjí symbol fašismu, opis, Sign., Bronz 65 mm