Ionia, Ephesos, konec 6.stol. př.Kr.
AR Tetartemorion, včela / quadratum incusum, podobný jako SG.3517, 0.021g, exc., nedor., pěkná patina R!
Ionia, Ephesos, pozdější 5.století př.Kr.
AR Drachma, Včela a monogram / quadratum incusum, podobný jako SG.4366, BMC.49.17, 3.049g, tmavá patina
AR Tetartemorion, včela / incusum, hlava orla, monogram, SG.neuvádí, SNG.Cop.211, 0.175g, mírně kor., patina R!
Ionia, Ephesos, 390 - 330 př.Kr.
AR Diobol, včela a monogram / dvě hlavy jelenů proti sobě, monogramy, SG.4375, 0.952g, mírně exc., nep.nedor., tmavá patina R!
Ionia, Ephesos, 202 - 133 př.Kr.
AE 17 mm, Včela a monogram "E-F" / jelen zprava, toulec a nápis, podobný jako SG.4411, BMC.62.138-var.
AE 14mm, včela a monogram ve věnci / jelen zprava před palmou, nápis, podobný jako SG.4411, exc., pat.
Cilicia, Kelenderis, 400 - 350 př.Kr.
AR Stater, Mladík stojící vedle koně / kozel zleva s hlavou otočenou vpravo, nápis, podobný jako SG.5533, BMC.55.22, 10.848g, mírně exc., pěkná pat.
Makedonie, Filip II., 359 - 336 př.Kr.
AE 20/18 mm, Hlava Apolóna zprava / jezdec zprava, nápis a monogram, podobný jako SG.6698, 6.950g, mírně exc., krásná zelená patina
Armenia (Skythia), Charaspes, cca 190 - 188 př.Kr.
AE 25 mm, hlavy Dioskuriů zprava / sedící orel, svazek blesků, monogram, nápisy, SG.7308, SNG.BM.350, 10.732g, pěkná patina RR!
Baktrie, Apollodotos I., 175 - 165 př.Kr.
AR Drachma - klipa, Slon zprava, monogram, nápisy / buvol zprava, nápisy, podobný jako SG.7591, MA.1750, Maš.10.4, 1.439g, nedor., patina
Řím - republika, období 214 - 212 př.Kr. (klas)
AE Uncie, Hlava Romy zprava/ příď lodi, klas, nápis "ROMA", hodnota vyznačena tečkou, Crawford.42/4, Alb.134, 6.003g, nedor., patina
Řím - republika, před rokem 211 př.Kr.
AR Quinar, Hlava Romy zprava, zn."V" / Dioscuriové na koních zprava, tabulka "ROMA.", Crawford.44/6, Alb.148, mírně kor., patina R!
Řím - republika, období 211 - 208 př.Kr.
AE Sextans, Hlava Merkura zprava / příď lodi, nápis "ROMA.", podobný jako S.108, Crawford.56/6, Alb.172, 5.881g, patina
Řím - republika, 206 - 200 př.Kr.
AR Denár, Hlava Romy, hůl, značka "X" / Dioscuriové na koních zprava, peříčko, "ROMA.", Crawford.130/1b, Alb.499, nepravidelný okraj, pěkná patina
Řím - republika, 189 - 180 př.Kr.
AR Denár, Hlava Romy zprava, značka "X" / Luna na bize, nápis "ROMA", Crawford.140/1, Alb.545, patina
Řím - republika, 179 - 170 př.Kr.
AR Denár, Hlava Romy zprava, zn."X." / Luna na bize, pírko, nápis "ROMA.", Crawford.163/1, Alb.641, nepravidelný okraj střížku, pěkná patina, téměř
Furius Purpurio, 169 - 158 př.Kr.
AR Denár, Hlava Romy zprava, označení nominálu "X" / Luna v bize doprava, nápis "PVR.ROMA.", Crawf.187/1, Saeby.Furia.13, Alb.717, nepravidelný okraj, patina
C.Scribonius, 154 př.Kr.
AR Denár, Hlava Romy zprava, zn."X" / Dioscuriové na koních zprava, nápis "C.SCR.ROMA.", Craw.201/1b, Seaby.Scribonia.1, Alb.796, patina
L.Saufeius, 152 př.Kr.
AR Denár, Hlava Romy zprava, označení nominálu "X" / Victoria v bize doprava, nápis "L.SAVF.ROMA.", Crawford.204/1, Saeby.Saufeia.1, Alb.811, pěkná pat.
Publius Cornelius Sulla, 151 př.Kr.
AR Denár, Hlava Romy zprava, zn."X"/ Victoria na bize zprava, náp. "P.SVLA.ROMA.", Crawford.205/1, Alb.817, Seaby.Cornelia.1, nepravidelný okr., dr.škr., patina