Salzburg-arcib., Paris Lodron, 1619 - 1653
Tolar 1624 - Madona / sv.Rupert, Zot.1475, Pr.1197, KM.87, 28.066g, nep.exc., nedor., patina
Tolar 1627 - Madona / sv.Rupert, Zot.1478, Pr.1201, KM.87, 28.320g, poškrábaný, dr.hr., dr.rysky, patina
Salzburg-arcib., Max Gandolph, 1668 - 1687
Tolar 1669, Zot.1993, Pr.1653, KM.190, 28.035g, stopa po sponě, poškrábaný, dr.hr., dr.rysky, patina
Salzburg-arcib., Hieronymus Colloredo, 1772 - 1803
Tolar 1782 M, Zot.3218, Pr.2435, KM.435, 27.898g, mírně just., nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Tolar 1801 M, Zot.3241, Pr.2455, KM.465, 27.985g, nep.rysky, pěkná patina, téměř
Vídeň-arcibiskupství, Cristoph Migazzi, 1757 - 1803
Tolar konvenční 1781 IC-FA, Vídeň-Cronberg a Klemmer, M.3272, Dav.1267, KM.1 (pouze 2000 ks), 27.997g, nep.vady materiálu, nep.rysky, pěkná patina RR!
Toda - AE pamětní medaile 1761 - poprsí zprava, opis/ personifikace Víry a Vzdělanosti, opis a nápis, Sign., 50mm, 51.758g, H.4761, velké hr., rysky, téměř
Vratislav-biskup., Heinrich Foerster, 1853 - 1881
Radnitzky - medaile na 50.výročí kněž. svěcení 1875 - poprsí zprava, opis/ 9-řádkový nápis, Sign., Nepunc., Ag 43mm, 21.521g, Sa.250, nep.hr., nep.rysky, tém. R!
Církevní medaile - křestní
Buchheim ve Vratislavi (Sign.IB)- sv.Jan křtí Krista, Duch Svatý, opis / Kristus s dětmi, opis, b.l.(1645), Ag 40mm, 16.535g, m.o., vada razidla, nep.rysky R!
Církevní medaile - ostatní - signované
Kittel Johann (Sign.IK) - Kristus v mandorle stojící na oblaku, opis / Kristus odpočívá při nesení kříže, opis, Ag 40mm, 15.861g, dr.hr., dr.rysky, patina
Údobí let 1918 - 1938
5 Koruna 1932, 6.915g, nep.hr., vlas.rysky, pat. R!
20 Haléř 1925 (CuNi), 3.373g, pěkná patina R!
Rakousko, Fr.Josef I., 1848 - 1916
5 Gulden 1866, Ri.139a, Pick.A151a - sér. T89 RR!
4+
Československo - státovky I. emise
100 Koruna 1919, série 0010, BHK.12 - dobové falzum - bez vodotisku - dle evidence ČNB padělek typu 7
Československo - státovky II. emise
5000 Koruna 1920, série A, BHK.17a - perf. "SPECIMEN" a 7 otvorů 10mm, varianta papíru bez konfet R!
3+
Československo - bankovky Národ. banky Československé
10 Koruna 1927, série O010, BHK.22a "neperf."
3
10 Koruna 1927, série R053, BHK.22b "neperf."
3-
50 Koruna 1929, série Ra, BHK.24b "neperf."
100 Koruna 1931, série Db, BHK.25b "neperf."
Protektorát Čechy a Morava, 1939 - 1945
1000 Koruna 1942 - 2.vyd.- sér.Hb, BHK.39a "SPECIMEN"
N