Rusko - SSSR, 1923 - 1991
Odznak sovětského námořnictva k 25.výročí založení 1944 - 1969, sign.na rev., Smalt.odznak 24x32 mm_šroubov.
Odznak - DOSAAF CCCP, Smalt.odznak 19x25 mm_šroubov. Odznak absolventa vysoké školy KIM, Smalt.odznak 20x32 mm_šroub.
Odznak 50 let SSSR 1922 - 1972, Zlatistý odznak 26x26 mm _s červenou stuhou s ráhnem
Odznak absolventa Zdravotnického učiliště, b.l. Smalt.25x42 mm_šroubov.
Odznak za dlouhou plavbu - pro ponorkové vojsko č.20 Smalt.26x36 mm_připínací Odznak 15 let ponorkového vojska, Smalt.30x47 mm_připín.
Odznak výsadkáře instruktora, na matici 110 seskoků Sign. na rev._šroubov.
Srbsko
Bronz.medaile "Za chrabrost" 1912, Mar.38var_odstr.ouško
Bronzová medaile balkánské války Kosovo 1912
Uhry, hasičské dekorace
Svaz hasičů Maďarska - služební medaile za X let služby, 1884 Hasičské atributy, maďarský opis / hasičské atributy, maďarský opis s "X", Punc, Ag 35 mm_orig.ouško se závěsem
Ukrajina
Odznak za 50 let osvobození Ukrajiny, smaltovaný_připínací