Syrie, Antiochos VIII. Grypos, 121 - 96 př.Kr.
AR Tetradrachma, Portrét zprava / stojící Zeus drží hvězdu a žezlo, nápis, monogramy, podobná jako SG.7143, 16.556g, dr.vady materiálu, pěkná patina
AE 18mm, Portrét zprava / orel sedící doleva, nápisy, SG.7154, 6.446g, mírně kor., patina
Pergamon, Eumenes I., 263 - 241 př.Kr.
AR Tetradrachma, Portrét Philetaira I. zprava/ sedící Aténa zleva, náp. "FILETAIROS", monogr. "A", SG.7217, 16.947g, dr.vada materiálu na hraně, dr.hr., dr.rysky
Pergamon, Philtairos, 282 - 263 př.Kr.
AE 13mm, hlava Atény zprava / olivový lístek a opis, SG.7231, 2.255g, exc., nedor., patina
-2/2
Cappadocia, Ariobarzanes I., 95 - 63 př.Kr.
AR Drachma, Portrét zprava / stojící Aténa s Niké na ruce, nápis do čtverce, podobná jako SG.7301, 3.949g, nepravidelný okraj střížku, pěkná patina
Egypt, Ptolemaios VI. Philometor, 180 - 145 př.Kr.
AR Didrachma, portrét zprava / sedící orel zleva, opis, rok 107 = 153/152 př.Kr., patrně Arados, podob. jako SG.7896, 6.572g, mírně exc., pěkná patina R!
Řecko, 3.-1. století př.Kr.
Konvolut Ag mincí: Sinope (drachma se zkušebním zásekem), Dyrrachion (drachma), Cappadocia (4x drachma, jedna z nich patrně litá), patina 6ks
3-2
Řecko
Konvolut malých bronzů: Makedonie (1x), Syrie (2x), Phoenicie (2x), patina 5ks
-2-2
M.Baebius Q.F.Tampilius, 137 př.Kr.
AR Denár, Hlava Romy zleva, náp."TAMPIL.X." / Apolón na quadrize zprava, náp."ROMA.M.BAEBI.Q.F.", Alb.902, Crawford.236/1, Seaby.Baebia.12, pěkná patina
M.Cipius M.f., 115 - 114 př.Kr.
AR Denár, Hlava Romy zprava, opis "M.CIPI.M.F.X." / Victoria na bize, nápis "ROMA.", Crawford.289/1, Seaby.Cipia.1, Alb.1063, mírně exc., pěkná patina
L.Sentius C.f., 101 př.Kr.
AR Denár, Hlava Romy zprava, nápis "ARG.PVB." / Jupiter na quadrize zprava, nápis "L.SENTI.C.F.", Crawford.325/1, Seaby.Sentia.1, Alb.1130, mírně kor.
P.Servilius M.f.Rullus, 100 př.Kr.
AR Denár, Hlava Minervy doleva, nápis "RVLLI." / Victoria na bize doprava, nápis "P.SERVILI.M.F." Crawford.328/1, Seaby.Servilia.14, S.205, patina
L.Rubrius Dossenus, 87 př.Kr.
AR Denár, Hlava Jupitera zprava, nápis "DOSSEN." / triumfální quadriga, náp. "L.RUBRI.", Crawford.348/1, Seaby.Rubria.1, Alb.1214, nep.nedor., pěkná patina
Publius Crepusius, 82 př.Kr.
AR Denár, Hlava Apolóna zprava, značka "S", meč / jezdec na koni, nápis "P.CREPVSI.", Crawford.361/1b, Seaby.Crepusia.1, Alb.1252, pěkná patina
A.Postumius Albinus, 81 př.Kr.
AR Denár - serratus, hlava Hispanie zprava "HISPAN."/ muž s legionář.orlem a svazkem likt.prutů "A.POST.A. F.S.N.ALBIN.", Crawford.372/2, Seaby.Post.8, Alb.1264
Q.Fufius Calenus a Mucius Cordus, 70 př.Kr.
AR Denár - serratus, Honos a Virtus zprava, "KALENI. HO.VIRT." / stojící Italia a Roma, "ITAL.RO.CORDI.", Crawford.403/1, Seaby.Fufia.1, Alb.1305, pěkná patina
L.Marcius Philippus, 56 př.Kr.
AR Denár, Hlava Anca Marcia, opis "ANCVS." / jezdec, aquaduct, opis "PHILIPPVS.AQVA.MAR.", Crawford.425/1, Seaby.Marcia.28, mírně exc., pěkná patina
Augustus, 27 př.Kr. - 14 po Kr.
AR Denár, Rv: "C.L.CAESARES.AVGVSTI.F.COS.DESIG. PRINC.IVVENT.", Caius a Lucius se dvěma štíty, S.376, RIC.207 - mincovna Lugdunum, z let 2 př.Kr.-14 po Kr.
AR Quinarius, "ASIA.RECEPTA.", Victoria stojící na cystě, S.401, RIC.276 - mincovna Řím nebo Brundisium - ražba z let 29 - 27 př.Kr., exc., pat., kontramarka
Tiberius, 14 - 37
AR Denár, Rv:"PONTIF.MAXIM." sedící Livia(?), RIC.30, S.467 - mincovna Lugdunum - ražba z let 36 - 37, krásná patina