Medaila 1833, Návštěva Františka II. a Karolíny Augusty v Praze, J. de Lerchenau, 59,95 g, 58 mm, Cu, Donebauer 3074. Wittelsbach 2807 (Silber),
Good EF / Good EF
Tolar 1625, Salzburg, Paris von Lodron 1619 - 1653, Salzburg, 28,52 g, 41,9 mm, Ag, Dav. 3504; Probszt 1199; Zöttl 1476,
Good VF / VF
XV Krejcar 1679, Vratislav, Friedrich Landgraf von Hessen-Darmstadt (1671 - 1682), 6,04 g, 29 mm, Ag,
About EF / About EF
XV Krejcar 1693 , Biskupství Vratislav. František Ludvík Neuburský (1683 - 1732), Vratislav, Leonhard Paul Haller, 5,33 g, 30 mm, Ag,
Pěkná patina.
About UNC / About UNC
6 Krejcar 1712, Olomouc, Wolfgang Hannibal Schrattenbach, 2,65 g, 26 mm, Ag, Suchomel-Videman 702,
3 Krejcar 1670 , Olomouc, Karel II. Lichtenštejn 1664-1695, Kroměříž, 1,78 g, 22,7 mm, Ag,
EF / EF
3 Krejcar 1670, Olomouc, Karel II. Lichtenštejn 1664-1695, Kroměříž, 1,61 g, 21-22 mm, Ag,
Chyba střížku.
About EF / EF
Krejcar 1682, Salzburk, Max Gandolph Graf Küenburg 1668 - 1687 , Salzburg, 0,62 g, 15 mm, Ag,
Good VF / Good VF
Stříbrná medaile 1720, Sv. Jan Nepomucký, svatořečení papežem Klementem XI., G. W. Vestner, 34,75 g, 44 mm, Ag , R! Vzácný!, Donebauer 4645, Miselli 122, Horsky 4517,
Pozlacená.Stopa po uchu.
VF / VF
Stříbrná medaile 1764, Anton Peter Prichowsky, pražský arcibiskup, 25,92 g, 37,1 mm, Ag, Donebauer 4639,
Stříbrná medaile 1837, Eger. Na uvedení do úřadu nového arcibiskupa Jana Ladislava Pyrkra v nově postavené katedrále San Giovanni a Porta Latina v Římě, Böhm, 26,25 g, 38,8 mm, Ag, Wurzbach 1899, Huszár-Procopius 265,
Stříbrná medaile 1853, Olomouc, Arcibiskupství. Bedřich z Fürstenberka, Viedeň, Radnitzky, 26,23 g, 42,1 mm, Ag, Lichnowsky-Mayer 547, Montenuovo 2941, Dollinger 61,
Ražební lesk v plochách!
About UNC / Good EF
Tolar 1818, Kremnica, 27,99 g, 40,3 mm, Ag , Frühwald 142, Herinek 310,
Good VF / EF
Tolar 1821, Kremnica, 28,08 g, 39,9 mm, Ag, Frühwald 156, J. 190,
Tolar 1824, Kremnica, 28,08 g, 40,2 mm, Ag , Huszár 1944, Herinek 316, Davenport 7, Novotný 67, Frühwald 176,
Justovaný.
Tolar 1826, Kremnica, 28 g, 39,8 mm, Ag,
About EF / Good VF
Tolar 1831, Viedeň, 27,3 g, 40 mm, Ag ,
Poškozený.
F / F
1/2 Tolar 1834 , Viedeň, Ag, Herinek 454, J. 214,
20 Krejcar 1807 , Viedeň, 6,54 g, 27,5 mm, Ag,
20 Krejcar 1808, Praha, 6,47 g, 27,5 mm, Ag,