Údobí let 1980 - 1985
100 Kčs 1985 - Helsinky
100 Kčs 1985 - Brandl
Údobí let 1986 - 1990
50 Kčs 1986 - Praha, patina
50 Kčs 1986 - Č.Krumlov
50 Kčs 1986 - Telč
50 Kčs 1986 - Bratislava, patina
50 Kčs 1986 - Levoča
100 Kčs 1987 - Banská Štiavnica, patina
50 Kčs 1987 - kůň Převalského
50 Kčs 1987 - kůň Převalského, patina
500 Kčs 1988 - Matica slovenská, pěkná patina
50 Kčs 1989 - železnice Břeclav-Brno, patina
Údobí let 1990 - 1993
50 Kčs 1990 - svatá Anežka - obě signatury
100 Kčs 1991 - Antonín Dvořák
100 Kčs 1991 - Wolfgang Amadeus Mozart, kapsle
500 Kčs 1993 - Československý tenis, kapsle
100 Kčs 1993 - Slovenská muzeálna spoločnosť
100 Kčs 1993 - Břevnovský klášter
10 Kčs 1990 - TGM, Sign.RONAI, nep.hr., nep.rysky
10 Kčs 1990 - TGM, Sign.M.R (s tečkou, šikmé stojny písmene M), nep.hr., nep.rysky, téměř