Těšínsko-Osvětim
haléř 15.stol. orlice/věž, Kopicki 8682, Cu
Těšínsko-knížectví, Kazimír II. 1477-1528
haléř b.l. K, po stranách lilie/orlice, Kopicki 5534 RR nep.ned., stopy kor.
Těšínsko, Alžběta Lukrécie 1625-1653
grešle 1649, Kopicki 5669 dr.exc.
grešle 1650 bez rámovaného říšského jablka, Kopicki 5671 R nep.ned.
grešle 1650, Kopicki 5672
grešle 1651, Kopicki 5673
grešle 1651, Kopicki 5673 nep.stopy kor.
Würtemberg-Olešnice, Sylvius Friedrich 1668-1697
XV krejcar 1675 SP Samuel Phaler, Kopicki 6221, válcovaný
XV krejcar 1694 IIT Johann Justus Tolle-vardajn, Friedensburg-Seger 2335, Kopicki 6224, válcovaný nep.ned., dr.vada kovu
3 krejcar 1676 SP Samuel Phaler, Kopicki 6210 nep.vada okr.
Würtemberg-Olešnice, Christian Ulrich 1668-1704
1 krejcar 1683 Kopicki 6279 stopy kor.
1 krejcar 1684 Kopicki 6280
grešle 1696 L-L, 1697 L-L, 1698 L-L, 1702 CVL 4ks
1-2
Liechtenstein Karel 1614-1627
3 krejcar 1619 CC Opava-Cantor, Kopicki 6371 dr.škr.
tém.0/0
Liechtenstein Karel Eusebius 1627-1684
1 krejcar 1629 MW Opava-Wilke nep.ned.
1 krejcar 1629 MW Opava-Wilke, Polívka 62, P/Sch.47 nep.ned.
Montfort Ernst Joseph 1734-1758
1 krejcar 1741 H Haag, patina R ned.
Šlik Jindřich 1612-1650
3 krejcar 1635 Planá-Candler, SJ-C38 kraj.stř.
3 krejcar 1638 Planá-Candler, SJ-C48b nep.ned.
3 krejcar 1639 Planá-Candler, SJ-C50d