tolar 1707 SV-577, 28,350g
VI krejcar 1708, SV 545
VI krejcar 1708, SV-547, M-374, vzácnější varianta portrétu, kartuš s palmovými ratolestmi, mírně nedor., válcovaný
1 krejcar 1702 SV-515, M-335, nep.st.kor.
1 krejcar 1704 SV 522, M- opis OLOMVCNSIS, arcibisk.sbírka tuto variantu nemá
1 krejcar 1707, SV-528 F/T, na rubu dole hvězička, M-370, fleky, nep.ned.
tolar 1722, SV-747
XV krejcar 1716, SV-718, M-606
VI krejcar 1713, SV 704, dr.vad.mat.
VI krejcar 1716, SV 708, válcovaný R
1/0-
AR medaile na volbu arcibiskupem 8.11.1892, sign. A.Scharff, 50mm/58,633g, Taul 354
AR medaile 1829 na sté výročí svatořečení Jana Nepomuckého, katedrála sv.Víta/nápis ve věnci 49,5mm/62,274g, sign. Puttinati, Don. 4654
Vierchen b.l., Dudík 38, Neumann 5, nep.ned., patina 17,2mm/0,751g
brakteátový haléř s křížem, Kopicki 8987
tolar 1613 Hall, Dudík 153, dr.ned., patina 28,320g
tolar 1616 Hall, jako arcivévoda tyrolský, 28,531g
tém. 0/0
4 krejcar = batzen 1666 Norimberk, Madona/trojice erbů, s titulem "pán na Bruntále a Sovinci", Dudík 260, Repertorium III 13/3, Neumann 142, sbírkový
3 krejcar 1670 Mohuč, Dudík 261, Repert. 14/7, Neumann 143, dr.ned.
3 krejcar 1680 Mohuč, Dudík 261, Repert. 14/17, Neumann 143
1/84 gulden = körtling 1689 Norimberk, Dudík -, Repert III 5/5, Neumann 153a, patina