Manlius Acilius Glabrio, rok 49 př.Kr.
AR Denár, Hlava Salus, nápis "SALVTIS." / stojící Valetudo, "MN.ACILIVS.III.VIR.VALETVS.", Craw.442/1a, Seaby.Acilia.8, Alb.1376, pěkná patina
Julius Caesar, 49 - 48 př.Kr.
AR Denár, Slon zašlapávající hada, nápis "CAESAR." / obětní náčiní, Crawford.443/1, Seaby.49, Alb.1373, nep.nedor., mírně exc., pěkná patina
L.Cornelius Lentulus, C.Claudius Marcellus, 49 př.Kr.
AR Denár, hlava Medusy a triskeles / stojící Jupiter, nápis "LENT.MAR.COS.", Crawford.445/1a, Alb.1378, Seaby.Cornelia.64, 1378, koroze, tmavá patina R!
-2/2-
L.Hostilius Saserna, 48 př.Kr.
AR Denár, Hlava Venuše s dubovým věncem / Victorie kráčející doprava, opis "L.HOSTILIUS.SASERNA.", Crawford.448/1-var., Seaby.Hostilia.5, Alb.1388, exc.
L.Plautius Plancus, 47 př.Kr.
AR Denár, Hlava Medusy čelně, nápis "L.PLAVTIVS."/ letící Aurora s koňmi na uzdě "PLANCVS.", Alb.1409, Crawford.453/1a, Seaby.Plautia.14, exc., nep.kor. R!
C.Antius C.f. Restio, 47 př.Kr.
AR Denár, Hlava Antia Restia zprava, nápis "RESTIO."/ Hercules nesoucí trofej, nápis "C.ANTIVS.C.F.", Crawford.455/1, Seaby.Antia.1, Alb.1415, exc., pat.
Julius Caesar, 47 - 46 př.Kr.
AR Denár, Hlava Venuše zprava / Aeneas nese Anchísa a paladium, nápis "CAESAR.", Seaby.12, Alb.1400, Crawford.458/1, africká mincovna, kontramarka, patina
Mn.Cordius Rufus, 46 př.Kr.
AR Denár, Hlavy Dioscuriů, nápis "RVFVS.III.VIR." / Venuše s Cupidem na rameni, opis "MN.CORDIVS." Crawford.463/1b, Seaby.Cordia.1, Alb.1428, exc., škr.
T.Carisius, 46 př.Kr.
AR Denár, hlava Juno Monety, "MONETA." / Vulcanova čapka, kovadlina, kladivo a kleště, "T.CARISIVS.", Crawford.464/2, Seaby.Carisia.1, Alb.1435, škr., pat.
C.Considius Paetus, 46 př.Kr.
AR Denár, Hlava Minervy zprava/ Victoria na quadrize, nápis "C.CONSIDI.", Crawford.465/5, Seaby.Considia.5, Alb.1446, mírně exc., nedor., kontramarky, patina
Julius Caesar a Marcus Antonius, 43 př.Kr.
AR Denár, César zprava, nápis "CAESAR.DIC." / Marcus Antonius zprava, nápis "M.ANTON.IMP.", Seaby.3, Crawford.488/1, Alb.1550, exc., mírně kor., pat. RR!
P.Clodius M.f. Turrinus, 42 př.Kr.
AR Denár, Hlava Apolóna zprava, lyra / Diana Lucifera s pochodněmi, náp. "P.CLODIVS.M.F.", Crawford.494/23, Seaby.Claudia.15, Alb.1583, mírně kor., patina
L.Livineius Regulus, 42 př.Kr.
AR Denár, Liv.Regulus zprava, "REGVLVS.PR." / kurul. křeslo, fasces, nápis "LIVINEIVS.REGVLVS.", Alb.1587, Crawford.494/27, Seaby.Livineia.10, vada mat., patina
Octavianus, 42 př.Kr.
AR Denár, Hlava zprava, opis "CAESAR.III.VIR.R.P.C."/ věnec a nápis na curulském křesle "CAESAR.DIC.PER.", Crawford.497/2a, Seaby.55, Alb.1613, exc., patina R!
M.Junius Brutus a Cor.Lentulus Sinther, 43-42 př.Kr.
AR Denár, Securis, culullus a obřadní nůž "BRVTVS." / konvice a lituus, náp."LENTVLVS.SPINT.", Crawf.500/5, Alb.1521, exc., nedor. RR!
Sextus Pompeius, 42 - 40 př.Kr.
AR Denár, hlava Pompeia Magna, "MAG.PIVS.IMP.ITER." / tři postavy, "CLAS.ET.ORAE.MARIT.EX.SC.PRAEF.", Crawford.511/3a, Seaby.17, Alb.1558, nep.ned., patina
Marcus Antonius a Octavianus, 41 př.Kr.
AR Denár, "M.ANT.IMP.AVG.III.VIR.R.P.C.M.BARBAT.Q.P", hlava M.Antonia / "CAESAR.IMP.PONT.III.VIR.R.P.C." hlava Octaviana, Craw.517/2, Seaby.8, Alb.1638 RR!
Marcus Antonius a Octavianus, 39 př.Kr.
AR Denár, Hlava M.Antonia, "M.ANTON.IMP.III.VIR.RPC." / hlava Octaviana, "CAESAR.IMP.PONT.III.VIR.RPC.", Crawford.528/3, Seaby.2, Alb.1670, exc., škr., pat.
-2/3
AR Quinár, Hlava Concordie, opis "III.VIR.R.P.C." / spojené ruce, opis "M.ANTON.C.CAESAR.", Alb.1674, Crawford.529/4b, Seaby.67, exc., kontram., patina R!
2/2-
Octavianus, 37 př.Kr.
AR Denár, Hlava zprava, opis / bohoslužebné náčiní, opis "COS.ITER.ET.TER.DESIGN.", Crawford.538/1, Seaby.91, Alb.1692, exc., nedor., vl.škr., patina R!