3 krejcar 1615 BH, Kopicki 6366, nep.vad.mat.
3 krejcar 1618 CC, Kopicki 6370
3 krejcar 1619 CC, Kopicki 6371, dr.škr.
brakteátový haléř, Kopicki 8681, patina
brakteátový haléř, Kopicki 8681
haléř 15.stol., kopicki 8688, dr.st.kor., ol.okr., R
brakteátový haléř, Kopicki 8697, nep.ol.okr.
-1/-
Cu haléř, orlice/věž, nep.ned.
1 krejcar 1648 HL
VI Krejcar 1674 SP-Samuel Phaler, Sa 205, var.opisu SILVI
3 krejcar 1676 SP Samuel Phaler, Kopicki 6210
3 krejcar 1676 SP, Kopicki 6210, opis: ...D.G.DVX (3) W.T.I.S.O.
tém. 0/0
3 krejcar 1676 SP, Kopicki 6210, opis: ...D.G.(3) DUX.W.T.I.S.O., nep.stopy kor.
medaile 1895 bz 49mm, sign. A.Scharff R
3 Krejcar 1630 Jičín-Steinmüller, Pol.237, Mayer 312, nep.ned., R
denár, erb/madona, Bernardi 69, nep.ned.
denár, erb/orlice
4 krejcar 1698, KM 85, nep.ned.
4 krejcar = batzen 1698 GFN, sv. Jindřich, Krug 364, patina