10.000 Won - 1988, Olympiada Soul, kapsle+certifikát, KM 74, Ag 33,62g (925/1000), 40mm
PROOF
50 Vatu 1988 - KM.10, Ag 34g(925/1000), Olympiada Soul, kapsle+certifikát
Brno - aukční žetony pobočky ČNS, 162. aukce žeton dle stateru T.Q.Flaminia (P.Soušek), RS-36c, raženo...42ks
Hradec Králové-pobočka ČNS, Harcuba - 30. let pobočky H.Králové(1986), Postř.Bronz 42mm, BK-14/10
Jihlava-pobočka ČNS, Lad. Kozák - Románská bazilika v Třebíči(1987), Bronz 60mm, raženo 500ks
Kroměříž-pobočka ČNS, M.Poldaufová / Š.Novotný - Bruno ze Schaumburku (1982), Bronz 60mm, Kremnica
Spol. přátel drobné plastiky, Harcuba Jiří - 100, výročí Národního divadla (1981), pat Bronz 38mm,
250.let korunovace Madony (1986) - Sign., postříbřený bronz, 80 mm, pův.etue
12.moravské zemské střelby v Jihlavě 1912 - střelci zdraví protektora, pohled na město, znaky, nápisy - sign Schaefer, Ag...20,26g, lehce korod. kov na Av
2/-1
Medaile - Pěvecká slavnost v Praze 1864, Sn 26mm, raž ouško, dr hrana se st mír koroze, Av:pohled na Prahu a opis Rev:Lev v ozdobě opis ve věnci
Medaile - Zábrdovice - sv.josefská jednota katol. jinoců a mužů, svěcení praporu 1902, Šmakal Praha, cín s ouškem,...34mm
Medaile - Adolf Hitler - nesign, prumer 25mm,
Medaile - Pražský groš 1964 - Pamětní ražba Av: PG Jiřího z Poděbrad, 1464-1964 Mírové poselství krále Jiřího - puncováno,sign. - Ag...3,58g(900/1000)
Medaile - šlikovský dvoutolar 1520/1994, Jablonec- puncováno - Ag...25,8g(999/1000), 42mm
Medaile - 10.výročí svatby hol. král páru Beatrix a Claus z r.1966, postříbř bronz 50mm,
Pamětní medaile maďarské aviat. kanceláře, Nesig, Měď...51mm, Rev. nápis "Balaton 4-8.IX.1936
Token - bez let., Andrew.32, fy G.L.Beath Co.(oblečení textil), Canterbury, ražba Melbourne (cca.1870), Bronz 31mm, dr hrana
Výkonostní odznak pro střelce z pušky 1928-48, II.třída, Mosaz postříbřen střed, závěs, pův. filc podklad, setřen
-1
Výkonostní odznak pro střelce z pušky 1928-48, III.třída, Mosaz, závěs, Krubl tab 16.1
-0
Přísežná stráž (myslivecká) - období I. rep - zapínání na jehlu