III petermänger 1712 GG, Schröter 912
2.5 baiocci 1796 - svatý Petr, Perugia, KM.3, 17.96g, exc., nep.ned.
10 soldi 1869
1/2 soldo 1867, dr.škr. R
medaile na Svatý rok 1900, poprsí papeže zleva / Kristus v oblacích nad Svatou bránou sign. BIANCHI, patina bronz 30 mm
sada mincí 2002
0-0
2 Euro 2010 Anno Sacerdotale, motiv Samsona bojujícího se lvem, zataveno v etui s certifikátem
3 krejcar 1621 poprsí/trojice erbů, zn.hvězda v opise, Kopicki 6803, dr.prohn., ned. R
3 krejcar 1621 poprsí/trojice erbů, zn. dvojitá lilie v opise, Kopicki 6804, dr.ned.
3 krejcar 1622 poprsí/erb, Kopicki 6805, dr.vyl.okr., ned.
3 krejcar 1622, poprsí/trojice erbů, Kopicki 6806
-2/2-
1 krejcar 1700 LPH, Kopicki 6944, dvě různá razidla 2ks
-1-2
1 krejcar 1700 LPH, Kopicki 6944 2ks
1-1-
1 krejcar 1700 LPH, Kopicki 6944
1/2 krejcar 1693 LPH, Kopicki 6940
AR medaile 30mm/9,452g na čtvrté přikázání, Mojžíš s kamennými deskami / roh hojnosti a mísa s ovocem, patina
fenik CNA I B 26 0,81g/20,5mm
1/2
fenik CNA I B 26 0,52g/18mm
frísašský fenik CNA C b12