Arcivévoda Ferdinand, 1754 - 1806
Kraft - na jmenování arcivévody guvernérem v Lombardii, 1771#Sn Poprtrét zprava, opis / bohyně města se znakem, 3řádk.nápis, opis Sign., Sn 49 mm, LG.XIV/268 (Ag), We.8039 (Br), SD.241 (Ag)_R!
František II., 1792 - 1835
Menší peníz na volbu za římského císaře ve Frankfurtu, 5.VII.1792 Portrét zprava, opis / korunovační klenoty - římská koruna zleva, 2řádk.nápis, opis, Nesign., Ag 22 mm, 2 g, Nov.XVII/D-3b, Mo.- LG.XIV/1193_tém.
Menší peníz na korunovaci ve Frankfurtu, 14.VII.1792 Koruna, žezlo, meč a jablko, opis / 9-řádkový nápis, Nesign., Ag 20.5 mm, 2.16 g, Nov.XVII/E-8b, Mo.2270, Ho.3334
Větší peníz na vyhlášení Rakouského císařství 1804 Portrét zprava, opis / 4-řádk. nápis ve věnci, opis, Nesign., Ag 24.5 mm, 4.3 g, Nov.XVII/G-1b, ČS.1482, Mo.2336_tém.
I.N.Wirt - medaile na vyhlášení Rakouského císařství 1804 Poprsí zprava, opis / chrám, letopočet v úseči, opis Sign., Sn 49 mm, 36,55 g, Mo.2338, Ho.3381_R!
I.Harnisch - založení Polytechniky ve Vídni 1815 Poprsí císaře zprava, opis / průčelí budovy, 4řádk.nápis v úseči, opis Sign., Ag 43 mm, 34,96 g, Mo.2436
Detler - hold městu Vídni 1816#Ag Poprsí císaře zprava, opis / hořící oběť na oltáři, nápis v úseči Sign., Ag 52 mm, 52.49 g, Mo.2453, Ho.3441_R!
František II. a Carolina Augusta
Losch - svatební medaile v Mnichově 1816 Dvojportrét zprava, opis / Pallas na orlu, opis a 5řádk.nápis v úseči Sign., Ag 41 mm, 29.04 g, Mo.2461, Ho.3448, LG.XII/80
Marie Luisa, dcera Františka II.
AR větší žeton na sňatek s Napoleonem I. 11.3.1810 Dvě pochodně spojené stuhou, 2řádk.nápis, opis / 2řádk.nápis ve věnci, opis, Nesign., Ag 29 mm, 8,83 g, Mo.2373, Ho.3684
Ferdinand V., 1835 - 1848
Menší peníz na korunovaci v Bratislavě, září 1830 Dvojportrét Františka II. a Ferdinanda V. / koruna, nápis, MENSE SEPT. Nesign., Ag 20 mm, 3.3 g, M.2517, P.1/9, Nov.XVIII/A-6b_dr.hr. tém.
Chlumec (Culm) - na paměť padlých ruských vojáků v bitvě s Napoleonem v r. 1813 - 1835, pomník, 1řádk.nápis v úseči, opis / 7řádk.nápis, Nesign., Ag 44 mm, 35,04 g, Mo.2551, Ho.3616, LG.II/298 _R!
Lerchenau - medaile na korunovaci v Praze, 7.9.1836#Ag Stojící král, koruny na podušce, Pražský hrad, opis / korun.znak, opis, Ag 35 mm, 17.42 g, Nov.XVIII/D-2b, ČS.1491_n.hr.
Menší peníz na korunovaci v Praze, 7.IX.1836 Portrét, opis / koruna, nápis, opis, Nesign. Ag 18 mm, 3.3 g, ČS.1494, P.3/24, M.2565, Nov.XVIII/D-4b
Manfredini - medaile na korunovaci v Miláně 1838#Br Portrét zprava, opis / korunovační scéna, nápis, opis Sign., Bronz 52 mm, 63,23 g, Mo.2578, Nov.XVIII/G-1c, Ho.3633_tém.
Menší peníz na korunovaci v Miláně, září 1838 Portrét, opis / lombardská koruna, nápis, Nesign., Nepunc., Ag 19 mm, 3.3 g, P.6/19, M.2586, H.3641, Nov.XVIII/G-9b
I.B.Roth - na dokončení věže dómu sv.Štěpána ve Vídni, 1843 Portrét zprava, opis / věž dómu držená dvěma anděly, opis Sign., Ag 47 mm, 39.42 g, Mo.2605, Ho.3648, LG.XII/357
I.B.Roth - na otevření jižní dráhy z Vídně do Grazu 1844 Portrét zprava, opis / stojící anděl, vlevo lokomotiva, vpravo sedící alegorická postava Styria, 2řádk.nápis v úseči, opis Sign., Bronz 53 mm, Mo.2609_R! tém.
Marie Anna, manželka Ferdinanda V.
Boehm J.D. - medaile na korunovaci v Praze, 1836#Cu Korunov.poprsí zprava, opis / korunovovační klenoty na podušce, znak, opis, Cu 47 mm, Nov.XVIII/H-1c, Mo.2558, ČS.1497, P.III/6
Boehm J.D. - medaile na korunovaci v Praze, 1836#Cu Korunov.poprsí zprava, opis / korunovovační klenoty na podušce, znak, opis, Cu 47 mm, Nov.XVIII/H-1c, Mo.2558, ČS.1497, P.III/6 _hlazen v ploše rev., oprav.hrana v rev.
Nesign. - na korunovaci na českou královnu v Praze 12.9.1836 Portrét zprava, opis / pod korunou český znak, opis GERMANY ET ALTERA, Postř.bronz 75mm, jako Nov.XVIII/H-1c - sběratelská ražba