1koruna 1915 KB
1 koruna 1896 b.z.
škr.
1 koruna 1896 KB milenium 2ks
0-1
2 koruna 1912 a 13 b.z. 2ks
1-1
5 koruna 1900 KB dr.škr., hr.
5 koruna 1900 b.z.
-2/2-
5 koruna 1909 Marschall
hr.škr.
2/1
Arnold-Kuthmann-Steinhilber, Grosser deutscher Müunzkatalog od 1800 do dnes, brož.461 str.
Z
Brunner-Klíma, 70let ČNS, medaile poboček 1988 brož.235str.
N
Cach, Nejstarší české mince I.II.III.IV.díl kompletní 1970-82,4ks
Halačka, Mince zemí koruny české 1526-1856 I.-III díl
Kurz Karel, Úvod do antické numismatiky1/Řecké mince,váz.137str.
Měřička, Československá vyznamenání 1918-75 I.-VIa,b.c.-díl,celkem 8 sešitů.
Polívka, Pět století lobkowických num.památek 1547-1953 Praha 1991 váz.128str.
Videman Jan-Paukert Josef, Moravské denáry 11. a 12.stol.
Yeoman, United States Coins,mince USA 1652-1993,brož.302str.
2hal 1923 a 50 hal. 1921
2hal 1923,5hal 1938, 10hal 1937,38, 50 hal 1922 5ks
1-1-
2hal 1923,1924,5hal 1927 3ks