Údobí let 1990 - 1993
50 Kčs 1991 - Mariánské Lázně
50 Kčs 1991 - Piešťany
50 Kčs 1991 - Parník Bohemia, kapsle
50 Kčs 1991 - Parník Bohemia
100 Kčs 1992 - Lidice a Ležáky, kapsle
100 Kčs 1992 - Moravské zemské muzeum v Brně, kapsle
10 Kčs 1990 - TGM, Sign.RONAI, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř
10 Kčs 1990 - TGM, Sign.RONAI, nep.hr., dr.rysky, pěkná patina
10 Kčs 1992 - A.Rašín, nep.hr., nep.rysky
10 Kčs 1993 - M.R.Štefánik, nep.hr., nep.rysky
Mince PROOF v etui, Údobí let 1961 - 1969
10 Kčs 1967 - Istropolitana
25 Kčs 1969 - Purkyně
Mince PROOF v etui, Údobí let 1970 - 1980
25 Kčs 1970 - Osvobození
50 Kčs 1973 - Únor, nep.skvrnky, patina
Numismatické dopisy, údobí let 1990 - 1993
100 Kčs 1991 - Mozart - mince, razítkovaná známka, číslovaná obálka (248)
10 Kčs 1991 - Štefánik - karta s mincí a razítkovanou známkou 4 Kčs, první den vydání 2.9.1991, obálka, karta i obálka číslována (41) R!
Konvoluty oběhových mincí, ročníkové sady bez obalů
1 Koruna 1961 (1/1- patina), 10 Haléř 1961 (0/0) 2ks
-1-0
1 Koruna, 25,10,5,1 Haléř, vše 1962, vše téměř 5ks
1 Koruna (dvě var. letopočtu), 50,25,10,5,3,1 Haléř, vše 1963 8ks
1-0