Jáchymov - mincovna
Početní fenik 1580, stojící Justitia čelně s mečem a váhami / 8řádk.nápis, Cu 23 mm, Do.4442, Pol.-_dírka RR!
Kinský, Leopold Ferdinand -nejvyšší lovčí, 1713 -1760
Zlatník b.l., Korunovaný monogram / korunovaný znak v ozdobné kartuši, b.l., Ag 31 mm, 10.312 g, Don.3502, Mo.2808, BPM.184_R!
Kinský, František - vrchní ředitel vojenské akademie
J.M.Scharff - premijní medaile pro studenty, 1846 Poprsí zleva, opis / Minerva předává mladíkovi symboly moudrosti, Sign., Bronz 48 mm, Don.3504, Ho.5487, MN.671, MZČ.143/1
Lichtenstein, František Josef, 1772 - 1781
20 Krejcar 1778, M.2830, Pol.71, Un.3809, LG.II/1045_st. po o. R!
Lichnovsky, Felix, 1814 - 1848
Drentwett - medaile na zavraždění člena národního shromáždění 1848#Ag Poprsí čelně, dvojitý opis / dva stromy, uprostřed dvouhlavý orel, opis německý parlament 1848, Ag 37,5 mm, 24.74 g, JF.1169_R!
Lichtenstein, Josef Václav, 1748 - 1772
A.Wideman - na odhalení pomníku ve Vídni, 1773 Poprsí zprava se zlatým rounem, opis / pomník mezi děly a prapory, nápis, Sign., Ag 25 mm, 3.96 g, Wi.737, LG.II/1042_st. po o.
A.Wideman - na odhalení pomníku ve Vídni, 1773 Poprsí zprava se zlatým rounem, opis / pomník mezi děly a prapory, nápis, Sign., Ag 25 mm, 3.94 g, Wi.737, LG.II/1042
Printz Jan Ignác (účetní rada), 1755
Cu žeton 1761, v poli koruna, nápis / ruka s váhami, opis Cu 17.5 mm, 1.65 g, Pol.181, Do.3658, Ho.7827_RR!
Schwarzenberg Ferdinand a Marie Anna 1683 - 1703
Tolar 1696 MIM, Kremnice, Don.3869, M.3227, Pol.122 _2x dr.st. na hr. tém.
Schwarzenberg Josef Adam Johann, 1722 - 1782
Krejcar 1765, Norimberk, mincm.Riedner (Riederer) Do.3881, Pol.128_RR!
Šlik Štěpán a bratři, 1505 - 1526
Tolar 1520 s titulem Ludvíka I._novoražba 1994 minc.Jablonec n.N. Punc.Ag
Šlik František Jindřich, 1789 - 1862
Nesign. - životopisná medaile na vítězství v letech 1848 - 49, b.l. Poprsí čelně mírně zleva, opis / kord a maršálská hůl ve věnci, opis Cu 41 mm, 23.1g, Ho.5621, Do.3854, Mo.3219, Un.3868
Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634
3 Krejcar 1629 S, Zaháň, Nech.114, Pol.244, LG.II/1409 nad hlavou květinka_R!
Stříbrná portrétní medaile k 300. výr. Valdštejnovy smrti, 1934 Portrét čelně, opis / vyryto STADT EGER 25.2.1634 - 25.2.1934 uprostřed kříž, Ag 38 mm_R!
Windischgratz, Josef Nikolas, 1746 - 1802
Medaile k 200.výr.úmrtí knížete 1802 - 2002 Poprsí zprava, dvojitý opis / revers 1/2 tol.1777 Sign.KM02, Punc., Ag 35 mm, 14.10 g, raž.40 ks_R!
Bamberk - biskupství, Georg v.Schaumberg, 1459 - 1475
Fenik b.l., Sa.1271/560
Halberstadt-biskup., Gero von Schermbke, 1160 - 1177
Brakteát, sv.Štěpán nad chrámem se 4 věžemi, 28 mm Bonn.2231, Löb.28
Hildesheim-biskup., Ferdinand Bavorský, 1612 - 1650
Groš 1614 s tit.Matyáše II., Sa.4015/2159
Olomouc-biskup., František Ditrichstein, 1599 - 1636
3 Krejcar 1617 (617), S.-V.18 (C1/C2), var.v interpunkci a perlovci _dr.okr.raž. RR!
Olomouc-biskup., Leopold Vilém, 1637 - 1662
XV Krejcar 1662, zn.špice, SV.138-B3/B1_R!