Stříbrná medaile 1972, J. V. Myslbek - 100. výročí úmrtí, Kremnica, Zdeněk Kolářský, 39 mm, Ag,
Nerealizovaný návrh pamětní mince 50 Kčs 1972 - J. V. Myslbek. Medaile byla vydaná společností ARTIA.
Proof / Proof
Stříbrná medaile 1972 (5 Dukát), Na paměť padlým a umučeným - Ležáky, Kremnica, Z.Kolářský, 34 mm, Ag, M&CH CSSRM-06,
Raženo 125 ks.
About UNC / Good EF
Stříbrná medaile 1972 (Dukát), Na paměť padlým a umučeným - Kremnička, Kremnica, Z.Kolářský, 20 mm, Ag, M&CH CSSRM-06,
About UNC / About UNC
Stříbrná medaile 1972 (Dukát), Na paměť padlým a umučeným - Kremnička, Kremnica, Z.Kolářský, 2,72 g, 20 mm, Ag, M&CH CSSRM-06,
UNC / UNC
Stříbrná medaile 1972 (2 Dukát), Kutná Hora, Kremnica, Z. Kolářsky, 4,07 g, 22,7 mm, Ag, M&CH CSSRM-09,
Stříbrná medaile 1972 (10 Dukát), 300. výročí zavraždení Albrechta z Valdštejna, Kremnica, Zdeněk Kolařský, 22,05 g, 40 mm, Ag, R! Vzácný!,
Stříbrná medaile 1972 (5 Dukát), 300. výročí zavraždení Albrechta z Valdštejna, Kremnica, Zdeněk Kolařský, 14,88 g, 34 mm, Ag, R! Vzácný!,
Stříbrné medaile 1929/1973 (3 ks), Milénium sv. Václava (1, 3, 5 Dukát), Kremnica, Ag, R! Vzácný!,
Medaile 1934/1973, Oživení kremnického baníctví, Kremnica, A. Hám, 6 g, 25 mm, Mosaz,
Medaile 1934/1973, Oživení kremnického baníctví, Kremnica, A. Hám, 12,48 g, 33,78 mm, CuZn (RFA 81/19),
MK - R/1973
EF / Good EF
Medaile 1934/1973, Oživení kremnického baníctví, Kremnica, A. Hám, 5,76 g, 24,95 mm, CuZn (RFA 81/19),
Good EF / Good EF
Medaile 1929/1973 , Milénium svatého Václava, Kremnica, O. Španiel, Z. Kolářský, 3,14 g, 20,2 mm, Mosaz,
About UNC / UNC
Stříbrná medaile 1973 (Dukát), Katedrály - Katedrála sv. Petra a Pavla v Brně, Kremnica, Z. Kolářsky, 2,57 g, 20 mm, Ag, M&CH CSSRM-10,
Poškozená hrana.
Medaile 1974, Janko Jesenský - 100. výročí úmrtí, Kremnica, Zdeněk Kolářský, 19,81 g, 39 mm, Mosaz (Brass),
Nerealizovaný návrh pamětní mince 100 Kčs 1974 - Janko Jesenský. Medaile byla později vydaná společností ARTIA.Značená Próba
Good EF / UNC
Medaile 1974, Janko Jesenský - 100. výročí úmrtí, Kremnica, Zdeněk Kolářský, 20,21 g, 39 mm, Mosaz (Brass),
Stříbrná medaile 1974, Janko Jesenský - 100. výročí úmrtí, Kremnica, Zdeněk Kolářský, 39 mm, Ag,
Stříbrná medaile (1978), Karlova univerzita - Česká numismatiská společnost, Kremnica, 30,32 g, 40 mm, Ag,
Punc na hraně.
Medaile 1981, Kremnice, Au (9 kt), R! Vzácný!,
Prohnutý.
Stříbrná medaile 1983, Česká numismatická společnost, pobočka Plzeň, Kremnica, 34,27 g, 40,4 mm, Ag,