Salzburg-arcib., Jan Arnošt Thun, 1687 - 1709
XV Krejcar 1689, ŠM.46-A-11
XV Krejcar 1694, ŠM.47-A-13
Krejcar 1694, ŠM.47-A-17
Salzburg-arcib., Zikmund III.Schrattenbach, 1753-1771
1 Krejcar 1757, ŠM.61-C-17_n.ned. tém.
Salzburg-arcib., Arcivévoda Ferdinand, 1803 - 1806
VI Krejcar 1805, ŠM.71-E-14
Stará Boleslav
P.P.Werner - na blahoslavení Jan Nepomuckého 1721#Sn Portrét čelně mírně zprava, opis / madona staroboleslavská, opis Sign., Sn 44 mm, Přib.260, Don.4650, Gr.1164_R! tém.
Teplá u Mar.Lázní - klášter premonstrátů
Známka v hodnotě "1", b.l., znak kláštěra / hodnota "1" v ozdobném kartuši, Ni 20 mm, razil Pichl(?), Pol.224_R!
Rychnov n.Kněžnou
Svěcení hřbitovní kaple Proměnění Krista Pána 9.8.1868 Nesign., Sn 33.5 mm, Přib.197, gr.1143
Vratislav-biskup., Václav Lehnický, 1382 - 1417
Brakteát, hlava sv.Jana čelně, 13 mm, Kop.6719, SJ.II/67_RR!
-1/-
Haléř b.l., lilie, opis / znak, opis, Kop.6723_RR!
Vratislav-biskup., Rudolf z Rüdesheimu, 1468 - 1482
Haléř b.l., sv.Jan / dvoudílná znak, Kop.6724, SJ.1/1, Sa.-_RR!
Vratislav-biskup., Arcivévoda Karel, 1608 - 1624
3 Krejcar 1622, SJ.118/45, Kop.6809_dr.st.nález.koroze
Vratislav-biskup., Friedrich von Hessen, 1671 - 1682
VI Krejcar 1680 LPH.178/66, Kop.6914_tém.
Vratislav-biskup., Franz Ludwig v.Pfalz, 1683 - 1732
XV Krejcar 1694 LPH, Sa.203/76, Kop.6952_dr.kraj.stř. tém.
Grešle 1699 LPH, Sa.207/82, Kop.6938
Vyšehrad-kapitula, Česlav G. Schafgotche, 1769 - 1782
Instalační jeton, 1769, dva znaky pod korunou / 11řádkový nápis Nesign., Nepunc., Ag 22 mm, Don.4691, Přib.688, Gr.173_R!
Náboženské med.: Volf Milicz v Jáchymově
Úmrtní medaile - Krésus a Solon ve sloupové síni / ležící chlapec čelně na lebce, Pozlac.Ag 37 mm, Ka.304, tab.XLIII-6, Enz.137, Do.4300 Pozlac.Ag 37 mm
Náboženské med.: H.Dietrich a jeho škola v Jáchymově
Samson s branou Gazy - Kristus v předpeklí, b.l. Katz.138, tab.XVI-4, Enz.67, Pozlac.Ag 41 mm
Želiv - klášter Premonstrátů
Peter - 800 let založení kláštera, 1149 - 1949 Průčelí chrámu mezi dvěma stromy, znak, opis / madona s dítětem, opis, Sign., Bronz 50 mm_tém.
Církevní medaile - české svátostky zemských patronů
Svatí Cyril a Metoděj - odznak Katolického spolku českého učitelstva na Moravě, b.l., Smaltov.odznak 36x51 mm Bronz 237_připínací (ulom.úchyt) se stuhou